Ošetření gumových těsnění

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

tak přivez auto na ukázku a uvidíme, co všechno si pořádně nenakrmil a máš hladový :lol: :mrgreen:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tom píše:tak přivez auto na ukázku a uvidíme, co všechno si pořádně nenakrmil a máš hladový :lol: :mrgreen:
Teď to bude špatný, takhle zasraný auto sem dlouho neměl to je péče jak má být :D

Ráno sem jel na wapku s tím, že to opláchnu od nejhorší špíny, nicméně asi po minutě praskla hadice od wapky zhruba v polovině a ten konec začal lítat po boxu sem a tam a než sem se dostal k talčítku STOP tak sem byl durch :lol:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

:lol: jóóó tak to potěší při tom dnešním krásným počasí :lol:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

Já jsem si koupil ten sonax na který je tady odkaz. Musím říct, že je třeba ho aplikovat za tepla. Což už se nikde neuvádí.
Přišel jsem na to náhodně. Jednu stranu dveří jsem měl ve stínu a po apikaci sonax nechával bílou stopu tam kde byl aplikován. Pak jsem ho tak dlouho rozlešťoval až jsem ho celý dostal dolů.
Druhou stranu jsem chtěl udělat jen z principu (byl jsem pěkně nasr...). Ale stal se pomalu zázrak na sluníčku se těsnění pěkně nahřálo a sonax se parádně nanesl a oživil tu gumu. Bohužel otáčet auto za sluncem na sídlišti se mi zdálo poněkud divné tak jsem to vzdal. Sonax jsem schoval na příští rok.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Takže ve zkratce, jednu půlku si měl nakrmenou a druhou hladovou :lol:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
trickerko
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 18 dub 2013, 21:30

Co vravite na osetrenie gumovych tesneni glicerinom ?
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Chlapi todle těmá je dost mrtve, neříkejte, že kašlete na pryžové těsnění kolem dveří. :)

co použít na staré pryžové těsněni, aby změklo a přilnavalo.
Ideálně natural look :)
VP trim glitz tím to fakt nechci patlat :D
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
velkovevodalix
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 29 led 2013, 00:23

já jsem používal něco od sonaxu, ale to jsem cca před rokem a půl vypatlal a od té doby používám jen Swissvax Seal Feed - a to můžu jen doporučit, používám to i na těsnění v motorovém prostoru, atp... cena je trošku vyšší, ale výsledný efekt je nej, co jsem zatím viděl (nejen na mých přibližovadlech)...
acter
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 193
Registrován: 13 kvě 2013, 15:39
Bydliště: Praha

Mam Traditional i TrimGlitz...auto stare 4 roky...tesneni jsou sucha a jakoby uz tvrda...pri zavirani dveri uz to neni jen takove to hezke odfouknuti, ale proste tupa rana...

Myslite, ze me cenu to zkouset napoustet necim (ze by se to vzpamatovalo) nebo radeji vymenit cely tesneni za novy ?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já bych to zkusil oživit Tradicí, aplikovat několikrát za sebou po dnech. Tradice se vsákne do pryže a uvidíš, nic tím nezkazíš.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět