GTechniq C4 - renovátor plastů

Oživení zašlých plastů, ochrana plastů a pryží exteriéru.
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Hodně strohé, rozepiš se trošku... Napiš nám něco o nanášení, bodla by i fotka jak to vypadá, kolik jsi spotřeboval na vůz, co máš za vůz ať víme kolik tam je plastů atd. ;)
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

Matěji, na tom odkazu je vše, i videa jak to aplikovat, i ta fotka.

Nanášet se toho nemusí tolik jako u ostatních přípravků, tady stačí opravdu minimum. Ovšem já spotřeboval celou lahvičku na auto úplně s přehledem - protože tam mám dost plastů: VW Passat kombi.
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Odkaz je na stránky výrobce, ten to vychválí do nebes aby prodal.

Nás, teda mě určitě, zajímá Tvá osobní zkušenosti ;) Proto chci aby jsi se více rozepsal, když už to máš doma na poličce ;) Pro mě má daleko větší váhu Tvá zkušenost než žvásty výrobce či prodejce. Papír totiž snese opravdu hodně
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

no přijde mi, že Gtechniq si na nic nepotřebuje hrát :-) Když si půjdeš koupit A8 v longu, tak jim taky nebudeš věřit, že je uvnitř docela prostorná? Doba si žádá moderní věci, proto se vyrojili cápři, sealanti, gtechnikové a další. Na plastech a oknech to nemá chybu. Stejně je to všechno podobný. Akorát je potřeba zmínit, že čím víc hi tech to je, tím víc je potřeba udělat hi tech přípravu povrchu. Už to prostě neni tak, že na prasáka napatláš všechno na všechno a funguje to, aspoň chvilku. Proto pořád běžný normální věci stále jsou oblíbený ;) Je to prostě o prioritách. Mám si plasty máznout višňovým balzámem, kdy aplikace mě přivádí do nirvány, ale vydrží to pouze omezený čas. A nebo strávím přípravou povrchu pro nano sealant hodně času, bude to smrdět jak tři bolavý nohy, musim mít rukavice a roušku, ale vydrží mi to málem dýl jak auto samotný...
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
stani
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 24 úno 2012, 13:37

pásovec píše:Akorát je potřeba zmínit, že čím víc hi tech to je, tím víc je potřeba udělat hi tech přípravu povrchu.
Jo a co se tedy v případě GTechniq C4 má dělat za "hi tech přípravu povrchu"? Mám tu lahvičku před sebou a nestojí tam nic víc, než že povrch má být čistý a prostý jiných produktů - což je zcela normální a běžné, že to nebudu matlat na špinavý nebo mastný plasty.
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

Ano, jednoduché a výstižné :-)
Detailing Club ČR
kajman8
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2012, 20:39

Ahoj,prosím tě dá se to koupit v ČR...? ;)
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
Rety
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1194
Registrován: 14 zář 2011, 10:46
Bydliště: Kunovice (Uherské Hradiště)
Obdržená poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

15ml za 1200? Trošku přeháňky ne, to je více jak za luxus vosk. Kdyby to bylo 1.5l, tak to beru. Mám auto hodně oplastěné tak bych za tu renovaci uvalil tak 5k. Stejně by mě zajímalo jestli to někdo má a rád bych viděl fotoreport.
Odpovědět