California Scents

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Taky ti prvních pár dní smrděla jako blití?
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mám Verri Berry, voní příjemně, ale asi po 10 dnech jsem ji přestal cítit - ostatní ji ale cítí.
Příště zkusím hrozno. Višeň jsem měl jako mou první vůni a držela asi 3 měsíce :dance3:.

A abych nezapomněl, minulá vůně byla BubbleGum (prostě žvejka) a byla úžasná, sladká, dlouho vydržela 8-).
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Mě žvejka moc nevydržela, teď mám Golden State Delight (Gumoví medvědi) a dobrý, stejně nej je ale Višeň a ještě mám doma v záloze borůvku..
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

No ja mám v aute višňu od prvej objednávky tuším a to už je aspoň 2 mesiace ak nie viac, je to ten vent clip a cítim ju stále viac keĎ stojí auto na slnku a to mám fukár otvorený tak na 1/4 - 1/3. Ale plánujem skrz polovičku vyskúšať Jazmín a mám aj pasadenské ruže sú to tuším tak uvidím ako budú voňať ale višna sa ešte drží tak zatiaľ to je hudba budúcnosti :-) Jedine, že by som ju hodil do auta na ryby a sebe skúsil dať niečo nové :-)
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Měl jsem v autě višeň asi 3 týdny, ta voněla až moc, tak jsem ji dal domu na chodbu. Tam taky nevydržela dlouho protože rodiče si stěžovali. Tak putovala do koše :(
Pak byla malibu meloun, luxusní vůně. Každý kdo si sedl do auta ji pochválil. Vydžela v autě snad půl roku. Líbi se mi nejvíc.
Poté následovalo mango meloun, vůně pěkná ale po měsíci až dva vyprchala. Dále byla hawaiská zahrada. Taky pěkná vůně ale po měsící jsem ji necítil tak si ji hodil na záchod :D je tam do teď.
Pak jsem měl vůni "gumový medvídci"(nevím pod jakým názvem to je). Pro mě byla vůně moc sladká, až otravná. Letěla do koše.
Před týdnem jsem si dal do auta vůni "nové auto". Hodnotil bych ji tak 50%.
Asi poletí ven a nahradí ji stará osvědčená vůně malibu meloun :)
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

ja mam visen v golfu uz snad rok a porad to jde citit. ale je pravda ze se s autem moc nejezdi. ale zase na druhou stranu kdyz se jezdi tak s otevrenyma oknama. takze celkem prekvapeni ze vydrz je orpavdu tak dlouha. sem tam jen dam par kapek vody a hneka to jede.

v druhym aute jsem mel neco tropical a to vonelo tak mesic a pak to umrelo.
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Já už vyzkoušel medvídky, višeň, žvejkačku, borůvku, štrůdl, meloun-mango a po zkouškách se vracím k medvídkům, který voní fakt dlouho a intenzita je akorátní.

Višeň je na mě moc agresivní, taková šťiplavá do nosu, žvejkačka ujde, ale kratší výdrž, borůvka mě nijak nenadchla, štrůdl voní od listopadu ve focusu ještě dneska, ale na mě moc sladký :D Meloun-mango zklamání, nulová výdrž, nulová intenzita.
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Boruvku mam v aute asi mesic, voni hezky. :) Strudl rikas..to jakoze jablka a skorice? :)
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Jojo, myslel jsem jablko se skorici :D Na vanoce idealni :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

ja mám teraz v aute tie ruže z pasadeny, no som z toho trošku sklamaný, miestami sa mi zdá tak akoby do mydlova vôňa, je otvorená tak na 1/4 ale mne višňa voňala viac a lepšie, ale to je môj osobný názor. Jazmín mám tiež ale ešte som ho neotvoril, čakám až ruže vyprchnú a vyhodím ich preč. Ale mám pocit, že sa vrátim k višni, tá je ozaj zo všetkých najlepšia.
Odpovědět