California Scents

Aby vaše auto vonělo :-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Opět je k dispozici zajímavá řada Cool Scents Similar too.. :-)

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
http://www.detailingshop.cz/search.php? ... ry=similar
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jak tady chvalite tu visen, tak pujdu asi do ni (navic cervene auto - idealni :D), ale zajimalo by me, jestli a jak jsou pripadne k dostani ty testery, diky.

A jak dlouho priblizne vydrzi jedna plechovka?
Dallen
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: 01 led 2012, 15:11

Za mě už nic jiného než Višeň.
Původně jsem koupil Vanilku v autě necitelno a když byla pořád na na plno otevřena, potom hugo boss, opět ta samá písnačka. Obě šli po měsíci do kýble.
Koupena višeň a spokojenost, konečně to co bych očekával.
Uživatelský avatar
pásovec
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 26 říj 2010, 18:59

dost lidí říká, že i po roce višnička pořád jede :-) Co myslíš těma testerama?
Detailing Club ČR
Uživatelský avatar
XTC
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 20:00

Vyšňa mi frčí 8. mesiac. Je ju stále cítiť, ale samozrejme už to nie je to, čo to bolo.
Tento mesiac poletí, svoje si odslúžila :geek:

Pedro drží 3. mesiacom. Povedal by som, že zrovna chytila takú decentnejšiu intenzitu, fajne ;)

Vanilka vonia pekne. Len treba ju nosiť zavesenú na nose, aby z nej bol nejaký lepší úžitok. Prípadne turbínu mierenú skrz plechovku na vás. Mal som ju položenú doma v blizkosti radiatora, vtedy ju bolo cítiť na vzdialenosť +- 2m, tak išla na samotku - hajzel, tam jej bolo dobre 8-)
Uživatelský avatar
skoba55
Příspěvky: 1
Registrován: 22 úno 2012, 11:20

mám v autě višeň, regulátor skoro zavřen + schované v loket opěrce, a vůně jako kdyby bal totál otevřen, jsem zvědav jak to dlouho vydrží, jinak vůně perfekt, moc děkuji Kubovi z z detailing-obchod.cz, výborná komunikace a rychlost, díkes
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

pásovec píše:dost lidí říká, že i po roce višnička pořád jede :-) Co myslíš těma testerama?
Nekdo to tu zminil par strank zpatky, proste ukazky tech vuni. Ale to je jedno, kupuj visen :)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tester jsme zmínil já :-) Abych to tedy upřesnil, tester se nachází na každé plechovce ve formě nálepky. Je vidět i na fotkách.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Zakuji
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 11 lis 2010, 20:51

Ja jsem momentalne Zuvacka pedro fan.Krasna vune zvykacky,jemna,pri tom dostatecne ostra a zatim drzi...Jinak visen se po jednom pouziti z auta uz nikdy nedostane :)
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Mám mango a taky není vůbec špatný :) následovat bude samozřejmě višeň když ji každý vychvaluje ;)
Focus RS Mk1
Odpovědět