Gtechniq P1

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Nejhorší je že to rozleštím, je to ok. Tak udělám finiš LP. Jdu na další část třeba druhý dveře a zafrkam si ty hotový. Nebo dělat finiš až je auto úplně hotový?

Odesláno z mého V3 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Tak to je snad jasný ne? Taky neumyješ dveře a hned na to nedáš vosk, a pak zas další část. Trochu čti!
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Jasný díky. Jenže já dělám vsechno venku, takže celý auto najednou neudělám. Tak jsem si myslel že bych mohl udělat třeba pravou polovinu komplet (samozřejmě bez vosku) a další den druhou polovinu. Takže udělám celý auto p1, a další den finiš LP. Aspoň to nemusím mýt. Umyju až před finišem. Díky

Odesláno z mého V3 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Taky dělám všechno venku. Podle času udělám třeba komplet kapotu a střechu - komplet od mytí, dekontaminaci, korekci, ochranu. Ale ne část 30x30.
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Taky jsem nemyslel že údělam 30x30 komplet a jdu dělat zase 30x30. Udělám třeba kapotu a přední blatníky, ale jak začnu dveře zafrkam si i blatník. Jen jsem to špatně napsal

Odesláno z mého V3 pomocí Tapatalk
HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Prosím o radu, po mém pokusu o leštění auta se mě kamarádka zeptala jestli bych ji taky neudělal auto. Je to passat b5. Mám kotouče Chamaleon, pastu P1 a LP. Je možno postupovat P1 (tvrdý, střední) a jako finiš LP, nebo je lepší ještě nějaký mezistupeň? Díky za pomoc
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Určitě to jde, jen je to složitější (delší) u tvrdých laků... Tak či onak, já to tak dělám a bez problému.
Odpovědět