Dodo Juice Need For Speed

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja ale mluvim o clayblocku, s kterym je to skutecne na 30-60 minut (zvlast kdyz jeste predtim jedes tardis a fallout remover + myti velmi silnou koncentraci samponu a APC), je teda treba pocitat s marringem ale myslim ze NFS by s tim nemel zadny problem.

A urcite je lepsi ten cas obetovat nez mit po pulce kapoty kotouc zaneseny humusem, ktery by normalne byl odstraneny pri dekontaminaci.

Shodou nahod jsem vcera nedodrzel co jsem napsal (NFS bez claye, ale spis jsem chtel vyzkouset novou lesticku a tak) na kapote ktera byla jenom umyta ChG Citrus Wash and Gloss (1:320) a APCkem (odlil jsem tam surfexu od oka), a kotouc byl dost cernej po prvni 40x40 cm sekci. A pritom to auto ani nebylo v nijak katastrofalnim stavu jako je vetsina aut co jdou na detailing poprve.
IMG_9939.jpg
Shrnuti: Do NFS bych bez dekontaminace nesel (predevsim pri strojni aplikaci).
adko13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2014, 17:29
Kontaktovat uživatele:

:) tak by to malo byt stale bez clayu ten bordel tak ci tak roztahujes po laku :) aj ked das nieco dole... cize clay a potom lestit :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No vsak jo, jen reaguju na to ze tu nekolikrat bylo zminene ze s NFS se da jet hned po myti rovnou bez claye. Coz bych ja osobne nedelal.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jen bych podotkl, že v případě ruční aplikace by to takový problémy dělat nemělo, ale je to stejně taková aplikace „na prasáka“ :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Já bych řekl, že mám auto vyclayovaný raz dva. cca za hoďku (obyč clayem)? Podmínkou je ale pořádná koncentrace šamponu (citrus W&G), dekontaminace od železa a asfaltu a na autech už toho na caly pak moc není.
Hodně času to zabralo, když jsem tyhle věci nepoužíval. Hlavně pokud se to neudělá a cokoliv se na to nanese, tak to pak taky prd vydrží, takže to vlastně nemá smysl ani dělat.

To Bean: nepřejmenováváš si složky v rajčeti enbo něco? Mě se z rajčete žádná fotka nesmazala ani nepřejmenovala a všechny jsou tu OK... ;)
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Nehrabu se do toho rajčete právě vůbec, tak mě to překvapuje.
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Bean v tom neni sám, když se podíváš ke mě do topicu, tak prvních cca 8 stran je slepejch :? teda krom prvních fotek, který jsou na imageshack...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Já tu moc fotek nepostuju, ale hodnota klubu tím jde do :silent:
Je to škoda, že mizí pryč... :(
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Ja uz to linkuju z facebooku vetsinou. Tam mi to jeste nezmizelo
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pítr
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 73
Registrován: 25 říj 2014, 19:50
Bydliště: Praha 10

Funguje super, vyzkoušeno na tři čtvrtě roku starém hjunde, který nebyl ještě umyt a výsledek perfektní, akorát jsem ho dvě hodiny před aplikací myl.
Odpovědět