Dodo Juice Lime Prime / Lime Prime Lite

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Odpovědět
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Super, to jsem potřeboval vědět. A udělá to uplně stejnej lesk jako obyč Lime Prime nebo tam je znát nějakej rozdíl, když to je hrubší pasta?
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Sorry ještě jeden dotaz bych měl - chci použít pastu Menzerna FG400, můžu pak použít Lime Prime Plus nebo je lepší dát mezistupeň FG2500? Dík!
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

LP plus považuju za špetku abrazivnější než finishovací pastu.
Nedávno jsem dělal svoje auto a bral jsem FG400+zelený 3M kotouč. Na to LP plus + modrý 3M kotouč a výsledek podle mě parádní.
Klidně můžeš vzít auto po FG400, LP pluskem.
LP plus je takový vylepšený LP. Lesk bych řekl že stejný jak u LP ale tím že je o trošku abrazivnější, odstraníš s tím o něco více škrábanců.
adko13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2014, 17:29
Kontaktovat uživatele:

https://www.facebook.com/umysi.sk/photo ... =1&theater Microprime.... cize lime musi byt este viac abrazivnejsi.. je pravda ze je to moc zavisle na laku
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Tak to je super. Kotouče myslíš tedy taky stačí jen 2 - hrubší a pak finišovací bez mezistupně? Měl jsem v plánu CHG kotouče zelený, oranžový a černý. Jakože bych to leštil 3 stupni, ale za použití jen 2 past.
adko13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2014, 17:29
Kontaktovat uživatele:

Kazdy lak je iny.. na kazdom funguje nieco ine... treba si rozdelit niejaky diel.. a skusat nanom co funguje.. :) a ake kombinacie su vhodne ak ides robit viacstupnove
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Zas tolik vědy bych v tom nehledal, lak podle mě je jen různě tvrdý. Nic víc. Předpokládám teda, že na tvrdym laku bude po FG400 víc práce s lime primem když vynechám mezistupeň. Případně může pomoci jako mezistupeň použít středně hrubý kotouč a lime prime.
adko13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2014, 17:29
Kontaktovat uživatele:

aj ja som si to myslel ;) ale uz som nazor zmenil :D
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

A co teda krom tvrdosti se u laků liší? A nemyslim barvu :-D.
adko13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2014, 17:29
Kontaktovat uživatele:

:) robil som teraz audi a4 2015 cierna klavirna :) a vies co ta svina robila na excentri hologramy... dokonca aj s finish pastou.. a makky pad... :) nieje lak ako lak.. na inom laku som bezne robil rucny wetsand... s 2000 kou.. na to som polozil.. a myslel som si ze sa poserem :) neslo to odlestit.. ani rotacka... cize :) nieje to vzdy take jednoduche ako vyzera :)
Odpovědět