Menzerna leštící pasty - přehled a aplikační tabulka

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Odpovědět
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Kluci a co si třeba přečíst info o tom výrobku a neptat se pořád dokola na stejný věci?
1 vteřina hledání!!!!
Detailní popis produktu
Menzerna Super Finish 3500 je finišovací leštící pasta, kterou ukončujeme leštění. Má jen minimální úběr laku, dokonale vyleští povrch do lesku a připraví pro nanášení vosku.

Možná Vám to příjde, že jsme tady prudní,ale když to za 5let čtete 3500krát ty samé otazky když je to třeba jenom 5 postů nad váma ???? :dash: :dash: :dash:
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Na toto se ja neptal, vim ze je 3500 finish a jak funguje, proto predtim chci pouzit 400. Jen jsem se ptal na to ktery kotouc je vhodnejsi k 400.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

A reagoval snad nekdo na tebe?
Ale kdyz uz pises, tak se taky ptas docela zbytecne, protoze u odkazu co jsi daval mas napsano k cemu kotouc slouzi, takze to staci precist a hned vis...
Stejne si v podstate musis koupit minimalne a to fakt minimalne 3ks medium kotoucu 2ks hrubej na vetsi poskozeni a na dolesteni uz muzes klidne jenom jeden, ten vydrzi nejvic.
Takze stejne ty kotouce. Budes mit vsechny a budes zkoušet se kterym to pujde lepe.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Pro Tom79 :Když bude lak podle tvých představ tak ne.Můžeš už po 3500 odmastit a dát vosk nebo odmastit použít leštěnku a pak vosk to je už na tobě co si vybereš
Uživatelský avatar
Ryco
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 01 kvě 2016, 14:22
Bydliště: Ostrava

Eddiee29: Když jsi příspěvek začal "Kluci co si třeba přečíst..." měl jsem za to, že reaguješ na poslední příspěvky toho dne.
K věci, číst umím, jen jsem si nebyl jistý jestli na ty moje škrábance a měkký lak nebude stačit jen středně tvrdý, nějakých větších škrábanců jsem si na laku nevšiml, ale je fakt že bych na ně nejspíše přišel až by nešly středně tvrdým rozleštit. Jasně že mám na laku nějaké větší oděrky od kamínku atp. na plnič, ale to ani nezmiňuji je mi jasné že to vyleštit nejde - to zkusím zaretušovat.
Vezmu tedy všechny 3 tvrdosti a půjdu cestou pokus omyl, to že si nevystačím s 1ks s tím počítám, díky za radu ;)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ono jde o to ze tim medium kotoucem dokazes(pokud to nechces top vsech topu) v podstate udelat jak korekci tak vcelku uchazejici finish a jenom menis pasty... Ale v pripade cerne je lepsi vzit i ten mekkej
Zwolik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 02 kvě 2017, 08:04

Zdravíčko páni.

Viem že sa tu môj dotaz už určite riešil, ale vlákno už je také dlhé, že hľadať to je na veľmi dlho. Cez vyhľadávanie som nenašiel úplne údaje, ktoré by som potreboval.

S Menzerna pastami budem pracovať prvý krát a potreboval by som poradiť rozsah otáčok pre orbitálnu leštičku (Používať budem: 400 -- 2500 -- 3500).
Ak existuje priamo nejaká tabuľka bolo by to super.

Za odpoveď a asi aj prípadný hate vopred dík :D
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Ty mas na orbitalni lesticce rozsah otacek? Je to totiz neco jineho nez na rotacce ale plus minus jesli mas stupnici od 1 do 6ti tak cca na 4verku.
Ale to je ciste jenom cca, hlavne sledovat co dela pasta a lak a podle toho prizpusobit.
Po menz 400 je 2500 zbytecna, muzes vynechat a jit rovnou na 3500..
adam33
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 22 čer 2017, 17:12

Zdravím,

budu si teď objednávat fg400, a řeším jakou pastu pak na finish.

Jednal si chci koupit lime prime jako podklad pod vosk, s tim ze pak budu používat LP uz jen jako udrzovaci pastu, to by melo fungovat ze?

Ale nějak porad neverim tomu ze LP by se dal plnohodnotně pouzit jako finish pasta, tak chci nejakou koupit, a roznoduju se mezi 3500 a 3800. Říkám si ze 3800 by mohla mít finish lepsi tak proč nevzit rovnou tu?
(Jeden z dalších důvodů je ze potrebuju odstranit hologramy na jednom bmw co zustali kdyz to někdo prý asi půl roku zpatky lestil, takže bych se rozhodl i podle toho: která pasta odstraní hologramy lepe? 3500 nebo 3800?)

Diky moc za každou radu :)

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

HonzaV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 20 kvě 2016, 20:48
Bydliště: Jemnice, okr. Třebíč

Potřeboval bych poradit, čím nahradit pf2500? Začala mi docházet. Minule mi dosla Fg400 a byl jsem nucen koupit zelenou 3M,nepracuje se mi s ní špatně tak ji spotrebuju. Tak přemýšlím jestli by po zelený stačila scholl s30, nebo musí byt s20, případně jestli je 20 schopna udělat finiš. Po zelený je LP málo co?
Edit: popřípadě, stačí po s20 LP jako finiš?
Odpovědět