Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

A nepotřebovali by ty sedačky ještě trochu něčím vyživit? Podle fotky mi přijdou trochu jakoby suché (fotka může klamat).
Poleta
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 10 dub 2013, 20:02

Vůbec ne. Sedačky jsou krásně měkké a na ohmat jemné.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Tak jsem si vyčistil volant a myslel jsem, že sem si sundal barvu z něj, jak byl hadr černej. V životě jsem neviděl něco takovýho. Volant byl samozřejmě (před)čistěn relativně pravidelně "konvečními čističi" :D :mrgreen: Neuvěřitelnej produkt.
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

Tak o víkendu jsem se pustil taky do čištění. V pátek mi přišel dodík a takhle to dopadlo:
Přílohy
poškozený bok před a po
poškozený bok před a po
Barunka 008_upraveno.jpg (129.63 KiB) Zobrazeno 9036 x
před a po dodo čistič a sealant. Ve photoshopu jen spojeny obrázky sedadla před a po.
před a po dodo čistič a sealant. Ve photoshopu jen spojeny obrázky sedadla před a po.
Barunka 009upraveno male.jpg (366.74 KiB) Zobrazeno 9036 x
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

neuvěřitelný :shock: ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nemám slov, tohle je fakt pecka...
Písnu Ti SZ, něco bych potřeboval.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

No musím říct, že smártík pěkně prokoukl. Ty sedačky byly už skoro na odpis. Mimochodem na každé sedačce jsem zašpinil 3 mikrovláknové útěrky.

Zítra sem hodím i foto z tiguánka. Tam byla pro změnu světlá kůže. Tigi je, ale lépe udržovaný a novější, takže tam ten rozdíl není tak velký. :)
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

No ty v... :shock: . To je fakt masakr :)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

:shock: Pořádnej rozdíl... mám sedačky i po vyčištění autoglymem a Colourlockem takový, jako jsou na fotce před vyčištěním. Jdu to objednat, chci vidět co to udělá u mě :-).
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Dnes jsem ho na kousku sedačky zkusil a fakt bomba :shock: . Můžu sem pak, až se do toho víc pustim, nahodit taky pár fotek. Dost mě překvapuje, že ani Colourlock Stark, což je údajně jejich silnější verze na tohle zdaleka nemá...
Odpovědět