Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Po sealantu jsou suche tak akorat. Ne vysusene, ale rozhodne taky ne kluzke. S PERLem ted taky experimentuju a na kuzi to podle me nebude moc ono.
jandrak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 07 dub 2015, 05:19

Tak to je super kluci.
Já mám právě zkušenosti, že po všem, co jsem kdy měl, to bylo kluzké a do lesku.
Je rozhodnuto. Sice mám sedačky pár měsíců staré, ale dám jim péči hned od začátku.

Pearl píšou i kůži, ale přišlo mi, že tak by to asi nemělo vypadat. Moje po tom vypadali jako plast, ale možná je to tím, že to třeba není kůže, i když prý je to kůže. :D

Sorry za OFFtopic , ale nevíte vlastně někdo, jestli v akt.Mazdách v těch vyšších výbavách s kůží, je vůbec pravá kůže a jaká (lakovaná?)? 8-)
Zdravím a baví mě to tady všechno čím dál víc :thumbup:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mam tu treba 50/50 z rok stare i40 (cisteno Optimum Power Clean 1:8 a pak Dodo Sealant). Je to focene ze stativu a s uplne stejnym osvetlenim. :smile:

Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

Tak i já se přidávám s pozitivní zkušeností... béžové sedačky v Octavii Laurin a Klement, které jsem 13 let "opečovával" Sonaxem, neuvěřitelně prokoukly. Potvrzuji, že cleaner je dost silný a po druhém čištění (bylo ho fakt třeba) jsem měl na utěrce i pigment z kůže. Ale jelikož jsem s tím počítal, byl jsem velmi opatrný. Sealant kůži pěkně zmatnil a opticky zmizela i nějaká drobná poškození kůže. Sloníka jsem zatím nepoužil, neboť ten je připraven pro Mazdu, kterou jsem si minulý měsíc koupil.

Takže za mne :thumbup: a rozhodně doporučuji. Poměr cena/výkon je vynikající. Kdo váhá ať přestane a kupuje. Já okolo "našlapoval" asi měsíc :D
Přílohy
Vlevo před, vpravo po. Ale to je asi celkem zřejmé, že?
Vlevo před, vpravo po. Ale to je asi celkem zřejmé, že?
Naposledy upravil(a) Bjorn dne 07 srp 2015, 19:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

perl na kůži asi proč ne občas to dávám, má uv filtry taky, ale jeho nevýhodu vidím v ředitelnosti vodou tj poleješ si kůži=sundáš s tím i ochranu, což je docela blbý oproti jiným vodou neředitelným ochranám.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

Tak ještě poznatek k těmto skvělým výrobkům... Po velmi uspokojivém výsledku na sedačkách Octavie L&K jsem se minulý víkend vrhl i na Mazdu. Auto je to ve srovnání s Octavií málo jeté, velmi zachovalé a opečovávané, i interiérově, přesto mi výsledek doslova vyrazil dech. Jelikož v Mazdě mám černou kůži, není efekt po vyčištění, ve srovnání s béžovým interiérem Octavie L&K, tolik znát, ale že funguje je poznat podle bordelu na utěrce. Chvilku jsem bojoval s tím, zda lze přípravky aplikovat i na perforovanou vyhřívanou kůži, ale nakonec jsem to s opatrností aplikoval i tam. Ve srovnání s hladkou kůží je trošku obtížnější rozleštění sealantu, ale dalo se. Na rozdíl od Octavie jsem po vyčištění aplikoval i sloníka a až na něj pak 2 vrstvy sealantu po asi 30 minutách. A výsledek? Neuvěřitelný! Nikdy bych nevěřil, že matná kůže může vypadat tak strašně dobře!! Rozdíl je znát i na dotek, neboť kůže je taková hebká, měkká a přitom vůbec neklouže. Manželka mi nechtěla věřit, že to jsou přípravky v hodnotě 1000,- Kč, takový dojem to na ní udělalo. Sloník mi, jelikož se při transportu v krabičce otevřel a část se vymatlala na výplň krabice, nezbyl na jednu zadní sedačku a ten rozdíl je okamžitě vidět jen při otevření dveří. Naštěstí je na tom místě podložka a dětská sedačka a tak mi to až tak moc nervy nedrásá. Nicméně na cestě je již velké balení sloníka a hned v pondělí to dodělám :D Pak bude mít dušička klid.
Ale je to mimochodem dosti nebezpečné... za jízdy mám tendenci pořád koukat na prázdné sedadlo spolujezdce, až tak dobře to po uvedené kůře vypadá. :D :thumbup:
Lopatta
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2015, 20:53

Dnes jsem si domů přivezl tyhle neuvěřitelný přípravky. Mám u dílny jednoho Espace který posloužil jako pokusný králík. Po těch fotkách tady jsem čekal hodně, ale i tak mě výsledek úplně omráčil. :D
Přílohy
rsz_1rsz_wp_20151022_15_58_41_pro.jpg
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Busík bude jako novej :-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak ten Espace je naprosto neuvěřitelnej rozdíl :thumbup:

Kluci bude velkej rozdíl mezi DJ Wipe Out a DJ Letaher Cleaner? řekl bych že to bude asi dost podobný a Wipe Out funguje super, navíc lze použít prakticky na všechno.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Marosh
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2015, 20:37

Je mozne tento produkt pouzit aj na umelu kozu a palubovu dosku a na calunenie na dvere? Ten matny efekt co vydim na sedackach sa mi strasne lubi. Sedacky mam z eko koze a po 3 rokoch sa mi popraskalo vodicove sedadlo tak sa neviem rozhodnut ci mam kupit kit na eko kozu od colorlock alebo swisvax matt alebo dodojuice aby ta eko koza netvrdla a nelamala sa. Dik.
Odpovědět