Dodo Juice Supernatural Leather Cleaner & Sealant

Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Mě hned napadlo, jestli to někdo předemnou už nedobarvoval a já to dobarvený nesundal..každopádně se mi to fakt nelíbí a kazí to teď dojem interiéru, co se s tím dá dělat? Pokukoval jsem na nějakou barvu od colourlocku, ale to teď finančně moc možný není ještě k tomu dokupovat další věci..stačila by ta barva a pak to "uzavřít" sealantem od doda?
petr-kucera píše:Já mám teda kůži černou v tom samým autě, ale podle fotek bych řekl, že ti fakt slezla barva a před vyčištěním to "jen" nebylo vidět :(
Podle podpisu máš e39, tohle je e38, ale to je jen detail :)
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Tak podľa toho čo som čítal na fľaške od čističa tak je možné, že keď dlho pôsobí, síce velmi dobre vyčistí ale môže aj odfarbiť a treba potom kožu zafarbiť alebo oživiť. Nezabite ma prosím Vás ale čiastočne mám vymazaný pásik textu na fľaši tak možno som dobre nepochopil text :blush: Ale myslím, že tak to bolo napísané :-) Opravte ma ak sa mýlim nech tu zbytočne nešírim niečo čo by nebola pravda :pardon:
petr-kucera
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 26 čer 2013, 16:00

oxik píše: Podle podpisu máš e39, tohle je e38, ale to je jen detail :)
Promiň, jak jsem to prohlížel v rychlosti, tak jsem si nějak nevšiml :pardon:
BMW E39 530D
Moucha
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 143
Registrován: 12 kvě 2012, 17:49
Bydliště: Jindřichův Hradec

Tak jsem se pustil do čištění kůže v Sku. DJ SN leather cleaner + sealant můžu jenom doporučit. V mojem případě vyčistil víc než Colourlock Lederreiniger stark. :thumbup:
IMG_20140419_170153.jpg
IMG_20140419_170143.jpg
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Dneska jsem tím čistil volant a říkal jsem si, že si dám maximálně záležet - čistil jsem ho několikrát po sobě dokud z něj šla nějaká špína a v horní části volantu, která je nejvíc ošoupaná začal barvit hadr jasně černě, až mi to bylo podezřelý...a taky že jo, po znovupřejetí hadrem s dodo cleanerem bylo vidět, jak to na volantu dělá šmouhy, který okamžitě zasychali a zůstavali = prostě to rozpouštělo a rozmazávalo barvu. Všude jinde OK, pouze to nejvíc ošahaný místo (je to poznat, že tam oproti jinym místům už neni skoro žádná struktura kůže). Volant byl před 4 lety na přečalounění a kůže neni nikdy dobarvovaná, pouze dost opotřebovaná (no jo, pár let zpátky jsem o detailingu moc nevěděl a na ošetření kůže neměl vubec nic :-( ).
Takže co tu kousek zpět řešil "oxik" se sedačkama můžu potvrdit. U víc opotřebovaný kůže to chce zacházet s citem, je to silný a ne uplně blbuvzdorný přípravek. :dash:
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Na jednom volantu se mi stalo to samý. Nechal jsem to uschnout, přetáhnul jsem to sealantem a nelepilo to ;-)
maxipes
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 12 kvě 2014, 21:42
Bydliště: Praha

Stare neudrzovane kozene volanty su na cistenie pekne svine. Dodo nedodo. Tam skor riesite to, cim ho zapajcovat, aby nelepil, lebo pri cisteni by sa clovek precistil cez celu kozu az na podklad.
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Jo, lepil i o zaschnutí, to je fakt! Ale několikrát po sobě jsem ho naimpregnoval (okamžitě natahl do sebe několik porcí) a přetáhl versiegelungem, tak doufám bude klid. Samozřejmě před tim byl čištěnej a impregnovanej pravidelně, ale teď po tom přehnanym čištění to natahlo do sebe opravdu dost impregnace.
Uživatelský avatar
trog
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 25 říj 2013, 23:26
Bydliště: mezi Brnem a Vyškovem

Dneska jsem s tím taky poprvé pracoval a měl jsem taky problém s tím, že když mi to jenom někde ukáplo a hned jsem to neotřel, tak to tam zanechalo tu kaňku jakoby vyžranou. Je to dost silný. Asi to nebude vhodný na nějaký častější čištění.
Odpovědět