Auto Finesse Mint Rims

Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

podle mě ti udělá stejnou službu jak ten PB tak i třeba FK 1000p ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
p.dawe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 18 srp 2012, 20:20
Bydliště: Žatec

Zdravím,

chci se optat, uvádíte že lze použít "pro všechny druhy kol, lakované, leštěné atd." počítají se do toho i matné laky?...díky :smile:
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Muzes, ale nebude to pak uplne matny, chytne to pak takovej hezkej satenovej finish. ;)
Uživatelský avatar
p.dawe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: 18 srp 2012, 20:20
Bydliště: Žatec

Díky za radu, to ani tak nevadí, jde mi spíš hlavně o protekci... :thumbup:
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Dokázal by někdo porovnat výdrž Mint rims s Poorboyem, popřípadě i s Finish Kárem? Potřebuju něco přímo na kola. Kolohnát mi nevyhovuje, hlavně z důvodu nepohodlnýho rozlešťování a trochu i slabšího účinku :ireful:
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Nedokážu porovnat, ale FK je na kolech celkem nezmar, měl jsem ho na letních od loni a stále fungoval. Teď je topnutej ještě BSD :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

ja jsem mel na kolech FK, Poorboy's a pak C5 od Gtechniq a nej byla samozrejme C5, ale PB se drzelo taky skoro celou sezonu (najedu na letnich penu neco kolem 30tkm).
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

bejby, jdi do PB :-) budeš milovat tu barvu :imgay: a vůni :-P :lol:
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Dadan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 47
Registrován: 21 kvě 2014, 22:55
Bydliště: Kousek od Třebíče

Jestli do toho můžu kecat i já tak jsem taky za PB. Mám na celoleštěných kolech dvě vrstvy a drží vpodstatě celou letní sezonu. Krásně voní (I třeba po dvou měsících, když jsem byl s autem na okruhu a kola se víc zahřála). Oproti AF mi víc voní (což je individuální) ale hlavně jsem ho bral kvůli ceně vs. množství.
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

Zdravím,
tak začínám mít za sebou první "detailingovou" zkušenost... dnes jsem umyl kola vodou s jarem :mrgreen: a ošmudlal versem, pak jsem se snažil na ně napatlat mint rims.. dělal jsem to pěnovým piškotem, snažil sem se dávat malou vrstvu ( na fotce to nevypadá ), zkrátka takovou že byla vidět i jinak než pod určitým úhlem a rozleštit sem se snažit nejprve mikrovláknem se středním chlupem, to skoro nešlo, doslova jsem to drhnul, takže nevím jestli nějaká vrstva zůstala? :D na další kolo jsem vzal dnes novou z kiku s krátkým chlupem a už to bylo o poznání lepší. Zasychání je asi fakt rychlé, než sem dojel celé kolo, byl vosk celkem tuhý, nevím jestli prstem mám udělat šmouhu, nebo se má vosk úplně ztratit(to se mi nepovedlo) či má vrstva zůstat? zítra udělám aspoň ještě jednu :dance4:

ps: vypadá to, že na gumy to bude fungovat taky dobře.. lehce sem prstem přetřel kousek, smazal hadrem a guma je krásně suše lesklá a tmavá :thumbup:
FullSizeRender 6.jpg
IMG_4799.JPG
IMG_4800.JPG
Odpovědět