Placené členství DCČR

Co byste měli vědět, než se zaregistrujete a začnete používat fórum.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ricky06
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 06 led 2014, 12:26
Bydliště: Uherské Hradiště

Z nějakého důvodu (nejspíš krátká doba od registrace nebo nízký počet příspěvků) mi nejde přidat hlas do ankety. Hlasuji tedy alespoň pomocí příspěvku, i když už je výsledek snad zřejmý - hlasuji pro 2. možnost :-)

Fórum jsme objevil teprve nedávno, tak jako pojem "Detailing". Prozatím pouze sbírám informace o postupech a produktech, denně pročítám témata, proto ten počet příspěvků.. :-)
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

soray píše:Špatně jsi to pochopil. Toto určitě nebude tak, že by se omezilo stávající množství informací a už vůbec ne recenze - jelikož na ně odkazujeme i zákazníky, kteří si o těch věcech chtějí něco přečíst.
Primárně jde o zaplacení nákladů za balíčky, ostatní body budou pro platící členy navíc. Pro neplatící uživatele se vůbec nic nezmění. Přijde mi to jako férová nabídka.
Co se týče CZ návodů, není povinnost je přibalovat a posílat, stačí když jsou k dispozici na shopu. My je postupně překládáme a dáváme na web, práce je to ale popravdě dost zdlouhavá a bohužel to zabere dost času.
Tisknout testy do balíčků nemáme v plánu a osobně to považuji za zbytečné, když si to členové mohou přečíst zde. Akorát by to byly zbytečné náklady navíc. Pokud ale budou vyžadovány pěkné obaly a vytištěné texty nebo naopak levnější obaly a více produktů v balíčku - můžeme na se zde na toto téma pobavit. Mě přijde pro vás lepší druhá možnost, ale klidně se přizpůsobíme.

Potom mě trošku mate hned ten bod 1. Přístup k informacím, které jinde na DC nebudou k dispozici.

Ohledně českých návodů máš pravdu. Stačí když jsou dostupné na shopu. Důležité je, že jsou. Myslím, že tím si trošku škodíte, protože každý eshop, který by Vám v budoucnu chtěl konkurovat tak mu stačí si od Vás ty popisy zkopírovat. Vzhledem k tomu, že s tím máte určitou práci, asi bych to jen tak nevystavoval. Ale to je Vaše věc. Já jen, že když začnu pracovat tak si rád osvěžím pamět a chci mít návod u sebe k dispozici ideálně přilepený na obalu. :D

Vzhledem k tomu, že primárně budou peníze určeny na balíčky není co řešit a dávám palec hore.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Se da zaridit, aby pdf neslo zkopirovat. Ale pokud to nekdo print screenuje, tak se tomu nezabrani... :(

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Možná mě máte za blázna, ale co tak nějakou encyklopedii, knížečku jak dávate od Autoglymu ale v češtině pro platící členy?
V shopu je to parádni, když zrovna myješ auto a teď si nevíš rady jak s aplikaci nebo jak naředit , hned letět na shop je trochu ujeté. Takova bible pěkně mezi připravky v poličce bych uvítal. Možná je to kravina, možná to stoji za řeč.
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Ke vsem pripravkum co nabizeji by to byla fakt bible :)) to by se asi prodrazilo klukum , to leda zkopcit texty a dat pdf ke stazeni.
Redeni je vetsinou na kazdem vyrobku napsano a dilute 1:10 - 1:50 pochopis i v anglictine ne :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Asi tak. Jestli jsou navody v pdf na netu, tak si je kazdej muze vytisknout sam. A Bilbli nakonec svazat taky :D

Ale napad to taky neni spatnej. Mala knizecka by byla fajn, i kdyz ja to nepotrebuju, tak ve sbirce by se to vyjimalo.

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
lukas.cc
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: 16 led 2014, 14:05
Bydliště: Orlová

Někdy se člověk v tom množství přípravku ztráci. Ředění byl bylbý příklad. Ale třebaa, leštěnky, vosky, sealanty, detailery, jaký kotouč, jak to čistí, jaká ochrana atd. V pdfku by to taky šlo
***VW Passat Variant 2008/ 2,0 TDI Common Rail // DSG***
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Knížka také není špatný nápad, určitě to také zahrneme do úvah ;)

Ricky06: Je to přesně jak píšeš. Nováčci mají některé funkce omezené, mimo jiné i hlasování. Vím, že to můžeš vnímat jako problém, ale k tomuto nastavení jsme dospěli z určitých historických důvodů, které lze dohledat na fóru. Nerad bych tu rozpoutal zase nějaký zbytečný flame, ale obecně mi přijde správné, že právo rozhodovat o dění na fóru mají ti členové, kteří tu jsou aktivní a dělí se o užitečné informace s ostatními. Zároveň to má nováčky motivovat alespoň k minimální aktivitě (min. 10 příspěvků) :)

Nevnímej to prosím špatně, jsem rád, že jsi si sem našel cestu a že Tě detailing zaujal. Až si fórum pročteš, určitě budeš mít v hlavě spoustu nezodpovězených otázek, na které se můžeš zeptat a prodiskutovat je se zkušenějšími. No a do 7.2. je ještě spousta času 8-)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

ono se to dá dát do pdf jak říkal „Tě umyju“ :mrgreen: a přes to dát vodoznak DS.cz ;) když to někdo printscreeen-ne, tak to bude jasný a když to někdo opíše, tak s tím nic nenaděláš...

vzhledem k balíčku 2x do roka, je si myslim dost akceptovatelná i ta cena kolem 600 Kč, když si vezmu, že by to bylo 5 kusů i když „kindervěcí“ za 300 :idea: Za to si nekoupíš ani šampon
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ricky06: Máš ode mne dárek ;)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět