napěňovač a Meguiar's Ultimate Wash & Wax

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Zamčeno
tlamovecz
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2018, 01:11

Zdravím,
auto jsem umyl tlakovou vodou a aplikoval pěnu z Meguiar's Ultimate Wash & Wax cca.10min působila
po oplachu jsem zjistil,že špína z předešlého špinavého deště zůstala na autě.
Musel jsem tedy umýt ještě rukavicí dle klasického mytí.
Postrádám tedy výhody a funkce pěny,když vlastně nic neumyje??

díky za vysvětlení
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

A kde si aplikoval tu penu? Ja ctu ze jsi tam dal jenom sampon...
On je to totiz dost rozdil vis..
Principem peny, neni sundat vsechnu špinu dolu, neni to prece ani fyzicky mozne. Jeji ucinek je v tom, ze je to prostredek na odmoceni spiny, ktera ti jde potom lepe dolu wapkou a pomuze ti odstranit treba ty nejhorsi a nejhrubsi necistoty a pomaha minimalizovat skody pri myti rukou.
tlamovecz
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2018, 01:11

Díky za reakci,pěna byla udělána ze šampónu Meguiars napěňovačem.Drzela cca.10 min poté samovolně stekla.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Myslim ze si me nepochopil. Sampon neni pena. Do napenovace se dava primo produkt ktery dela penu na predcisteni, samotny sampon at uz napenenej neudela vubec nic. Nekde tu je tu i test pen na porovnani, ale usetrim ti cas a rovnou doporucim bilt hamber auto foam, byl to jednoznacnej vyherce testu co jsme dělali na srazu na navoskovanym aute...
Ale i tak si nepredstavun ze mas auto spinavy a jenom ho postrikas penou a je hotovo, je to proste jenom mezikrok pri cisteni na odmoceni te nejvetsi spiny
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek ve špatné sekci, zakladatel potrestán a zde zamykám :roll:
viewtopic.php?f=28&t=3188
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Zamčeno