Renovace interiéru bmw e65

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Pisu to sice uz po 3. Ale ok :) po vycisteni se kuze musi necim zvlacnit, ochranit... Od toho je prave zmineny sealant nebo mleko + nejaky protekcni produkt. Pokud to pouze vycistis tak jednak se to rychleji zanese a jednak muze tvrdnout apod. A pokud bys pouzil pouze sealant bez cisteni tak to je blbost. Produkty all in 1 proste nefunguji proto je ani kvalitni vyrobci nedelaji. Jestlise ti to zda moc € tak zkus cistic a mleko od gliptone nebo malou sadu od colourlock za 304,- ( nic moc ale neusetris ) http://www.detailingshop.cz/sety-na-kuz ... -mild.html + idealne elephant tuk treba maly za 120,-


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Petinek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 17:27

Už to chápu :) díky
Uživatelský avatar
Petinek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 17:27

Zítra bych se chtěl osobně zastavit na p4, když tam přijedu bez objednávky předem, budou mít zboží skladem nebo to funguje pouze jako odběrovka až po objednání ?
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Skladem toho mají dost, Doda na kůži by mít mohli. Je možný si to vybrat a vzít přímo tam, každopádně to chce se předem ozvat a domluvit se, není to prodejna s pevnou otevírací dobou... ;)
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Na shopu uvidis co je skladem ale nejlepsi je zavolat, kluci jsou fakt ochotni takze kdybys mel nejake pochybnosti nebo nejasnosti, tak ti urcite radi treba ten dodo cistic predvedou. Sami je pouzivaji tak s tim beztak nebudou mit problem. Kazdopadne byt tebou vyzkousim i ten elephant tuk uvidis co to s kuzi udela a kilco je nic za ten maly, ja jsem ho zkusil a hned jsem objednal velky :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Petinek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 17:27

Určitě vyzkouším i ten malý elephant tuk za 120 kč za zkoušku nic nedám :) domluvil jsem se na neděli pokud bude mít čas a nebo v příštím týdnu, možná si toho nakonec vezmu víc, pokud proběhne i nějaká ukázka :thumbup:
Uživatelský avatar
Petinek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 17:27

Tak přidávám nějaký fotky, kůži jsem čistil Dodem supernatural leather cleaner a pak použil sealant. Na koberečky jsem použil ValetPro Classic Carpet Cleaner. Použil jsem fotky kde je nejvíce vidět rozdíl.

Obrázek
Kobereček řidičův před čištěním
Obrázek
Kobereček řidičův po čištěním
Obrázek
Spolujezdcova sedačka před čištěním
Obrázek
Spolujezdcova sedačka po čištění
Obrázek

U tě spolujezdcovi sedačky po vyčíštění vynikly přodřené místa, takže co nejdříve budu ještě barvit. S výrobky jsem moc spokojen :thumbup:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak to jsme rádi :thumbup: Pěkná práce, po nabarvení to bude top :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Jak to je potom s udrzbou nabarvenych kuzi?
Pekna prace :) vzal jsi si i slonika?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Petinek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 01 kvě 2014, 17:27

S tou údržbou po nabarvení mě také zajímá ?

Na sloníka jsem zapoměl a i na stromeček s vůní kůže :dash:
Odpovědět