Škrábance v laku

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Ti to v servisu stejně umejou rejžákem a budeš moct leštit celý :evil:
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

velkovevodalix píše:jinak škoda je, že menzerna tak děsně maskuje, jinak by to byla, aspoň podle toho, co čtu, super náhrada za Gtechniq P1 při ručním leštění...
Menzerna maskuje? Někdo říká že maskuje Menzerna,někdo že maskuje 3M,nakonec jsou všechny leštící pasty jen maskovací :lol:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Taky si myslím, že je to nějakej omyl, že by Menzerna maskovala.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
nomadm
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 08 lis 2012, 22:04
Bydliště: Otrokovice

Mr.Bean píše:Ti to v servisu stejně umejou rejžákem a budeš moct leštit celý :evil:

v servisu mi nikdy ještě auto neumyli...a včera taky ne :) Tak mě víkendová očista auta přišla na 2,8 tis. Kč, zkrat v cívce nad svíčkou, 2 vadné svíčky, pojistka, diagnostika, dobití baterie atd..
Megane II Grandtour
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nomadm píše:tak se to jakžtakž povedlo, ikdyž dokonalé to není, ale to není mů lak celkově, přejet to strojně by bylo to pravé ořechové...:)

Smutné je, že jsem stihl jen jednu vrstvu vosku, na druhou vrstvu jsem chtěl nacoufat do garáže, ale buď se někam při wapování dostala voda (motor jsem ale nedělal), nebo nevím co se stalo, ale auto jsem nenastartoval...:( Tak včera odtah do servisu a dnes čekám co s tím je a kolik ta sranda bude stát...když se daří, tak se daří...hlavně, že mám auto navoskované :))
Řešil jsem to samé po mytí wapkou. Mě to nastartovat šlo, ale nedrželo to otáčky a hned to chcípalo. Dnes jsem to probíral se servisákem a je to zřejmě po nastříkání vody do sání k váze vzduchu. Tak bacha a příště nestříkat přímo na masku. :!:
Uživatelský avatar
Fuji
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 27 bře 2013, 12:46
Bydliště: Lovosice

Mr.Bean píše:Ti to v servisu stejně umejou rejžákem a budeš moct leštit celý :evil:
O tom mi ani nemluv, ještě teď to rozdejchávám a to už je to čtvrt roku. Dali jsme auto opravit na pojistku. Když jsem pro něj dojel tak že se auto ještě meje a musím počkat. Na faktuře která přišla o měsíc později + 100kč mytí vozidla :twisted:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Menzerna 400 funguje skvěle vzal jsem na zkoušku 250ml a budu objednávat 1l ta pasta nemá chybu ;)
Uživatelský avatar
Škrabi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 02 bře 2013, 12:46
Bydliště: Praha 9

Včera při bouřce mi spadnul na auto okap,a nechal mi na autě zbytky barvy
a slabý škrábanec. Barvu jsem sundal pomocí clay hmoty.A škrábanec který není moc
hluboký bych chtěl rozleštit Menzernou PF2500 a nevím jestli použít mikrovláknový
aplikátor nebo ten žlutý pěnový za těch 55 kaček.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Penovy bude lepsi. MF rozlestit.
Uživatelský avatar
ka-spel
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 498
Registrován: 18 bře 2013, 22:46
Bydliště: Prostějov
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Půjde toto rozleštit, opravit? Po parkování v Istanbulu od jedné kočičky. Nedokázala se snadno dostat přes vrstvu kolohnáta udržovaného Sonaxem :ireful: Pokud by to bylo na lak, tak silně zvažuji plastidip.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět