Zanyder ZS-101 set na údržbu kůže

Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Tebe nezajímá, že to nemáš volizovat a že to nemáš strkat do žádných tělesných otvorů? :mrgreen:
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

protože to je otázka života a smrti :D
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pohádka o bezpečnostních listech:

Řekněte mi, kdo z importérů chemie, či provozovatelů eshopů má nebo dá k dispozici bezpečnostní listy? Jednoduše proto, že je v zahraničí nikdo nechce a proto je skoro nemožné je získat. My je budeme mít, protože chceme dodat maximum informací našim partnerům ale není jednoduché mít veškeré podklady pro jejich korektní sestavení. Je vidět, že jediné s čím máte zkušenosti je urážení, kdyby jste měla zkušenost se zahraničním obchodem a jeho úskalími, neplácala by jste takové trapné nesmysly.

Takže na Vaši otázku odpovím - listy nejsou zatím kompletní, takže je v tento moment ani nemohu dát k dispozici.

Ale podle Vás opět lžu, takže nevím jestli to mělo vůbec cenu psát..

Abychom to nezakecali - už se nám konečně představíte?
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pro ostatní slušnou veřejnost:

Samply nemáme, ale nebráním se nezávaznému předvedení, kdy si můžete sami vyzkoušet co chemie umí
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak není nic jednoduššího, než nám poskytnout vzorek na recenzi, kterou pak zveřejníme zde v příslušné sekci ;) Teda pokud se nebojíš výsledku :twisted:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Konečně konstruktivní nápad, cinknem si a poskytneme. Nebojím se toho :twisted:

V úterý volám ;)
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Super to jsem zvedav na testik :)
ale kde vy sezenete spinave auto :D ?
Tomáš
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 265
Registrován: 16 lis 2010, 19:11
Bydliště: Beroun

Tato konverzace je na podobné téma jako minulá.
Kůži nebo cokoliv jiného můžete vyčistit čím chcete a můžete zkoušet slabší chemie nebo přípravky a pak také silnější a agresivnější.
Nějak jí vyčistíte i vodou s Jarem, čističem na kola, na motory, prostě je mnoho produktů, kterými to lze nějak udělat a na každém je co k tomu použije a jestli budete používat vyzkoušené, kvalitní produkty od renomovaných firem, které jsou zárukou kvality a bezpečnosti produktů nebo jestli použijete něco jiného.
Kolikrát jsem se setkal s lidmi, kteří čistí kůži výše zmíněnými produkty a pochvalují si to jak to jde, jde jen o to jak dlouho to půjde a co to s kůží do budoucna bude dělat.
Každému jde asi o to, aby kůže byla důkladně vyčištěná a zároveň bezpečně!!!
Je pár výrobců autokosmetiky a takového příslušenství, kteří mnoho času, let a financí investovali na vývoj a produkci svých produktů, které testovali a mnoho let zkoušeli než je dali do oběhu, aby byli funkční a bezpečné a je také mnoho firem, kteří viděli úspěch těchto pár značek a co je napadlo? Že to zkopírujeme.
To uděláme také nějak, taky tak a dáme to levněji aby si to ostatní kupovali. No a aby to bylo levnější, většinou musíte to nějak ošidit ( stejné jak třeba u dost potravin z Polska, které se tu prodávají) a je mnoho lidí, kteří na to slyší a je jim to jedno že je to méňe kvalitní tak jak by to mělo být.
Prostě ať si zákazník vybere sám co si koupí a co bude používat a čemu bude věřit, to je každého volba.
Napsat si recenze a pochvalné slova není tak obtížné a zvládne to i 7 leté dítě. Kdyby to aspoň nebylo napsané vše ve stejném duchu.
To je můj názor.
Autozipo & Swissvax Czech and Slovak republic
Aktuální galerie fotek naší práce na našem fb https://www.facebook.com/Autozipo.Swiss ... and.Slovak
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ke každé z těch recenzí mám email ze kterého recenze přišla a na každého kdo se k setu vyjádřil mám kontakt- sbíráme je 2 roky, což je doba za kterou set prodáváme( pro rypadla, nejdřív jsme set neprodávali veřejně ani v tom nebyl zájem, po velký zájem jsme jej nabídli dál) zákon o ochraně osobních údajů nepovoluje kontakty zveřejnit, nepůjdu kvůli Vám k soudu!

Tome, nepřipadáš si taky trapně? Když toto píšeš? Asi bys to nepsal, kdyby sis tak připadal. A to je smutný..

A že zrovna Ty Tome jako zástupce Swissvax se vyjadřuješ k nákupu chemie z druhé ruky...

Chemii nám dodávají zahraniční výrobci, kteří v daném oboru mají podstatně delší zkušenosti než kdokoli jiný! Proto jim věříme... Nakupujeme ve velkém aby byla příznivější cena pro lidi. Je to problém?

A s chemií pracujeme už 2,5roku takže by se něco provalilo, ne? Chytráčku

Proč nezavoláš abych Ti to předvedl? Máš strach? Mám to za Tebou 15min jízdy když jsem doma!

Jestli chcete, můžu Vám účetně prokázat odkud chemie pochází, dokázat odkud recenze pochází... ALE U SOUDU! U instance, kterou snad už žádné podobné individum nezpochybní! Tak kdo se přihlásí dobrovolně k trestnímu oznámení které podám v úterý pro poškozování obchodního jména. Už mě nebavíte chytráci. VŠE PROKÁŽU ALE NÉ TADY! Tady to nemá význam..
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tomáš píše:Tato konverzace je na podobné téma jako minulá.
Kůži nebo cokoliv jiného můžete vyčistit čím chcete a můžete zkoušet slabší chemie nebo přípravky a pak také silnější a agresivnější.
Nějak jí vyčistíte i vodou s Jarem, čističem na kola, na motory, prostě je mnoho produktů, kterými to lze nějak udělat a na každém je co k tomu použije a jestli budete používat vyzkoušené, kvalitní produkty od renomovaných firem, které jsou zárukou kvality a bezpečnosti produktů nebo jestli použijete něco jiného.

...
Vsechno stranou, ale tento prispevek moc nedava smysl. Vypada to, ze tady resite neco, co byste zrejme meli resit osobne nebo alespon pres soukrome zpravy...
Odpovědět