Zanyder ZS-101 set na údržbu kůže

Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zanyder ZS-101

Kompletní set na údržbu kůže, chybět Vám bude pouze kýbl s vodou.

Jednoduše kůži vyčistíte pomocí čističe, kartáčků a utěrky. Již po první aplikaci čističe dosáhnete fantastických výsledků. Impregnace se na vyčištěný povrch snadno roztírá, zasychá během chvíle a bezezbytků.

Následná údržba ošetřené kůže se provádí pouze utěrkou a vodou, kdy nečistoty pouze vytřete pryč z kůže. Tento efekt u zatěžované kůže působí od 4 do 6ti měsíců, délka účinnnosti je dána kvalitou kůže a druhem zatížení.

Set lze použít jak ve vozidlech, na motocykly, ale i v domácnosti atp.

Čistič kůže
- Čistí kůži od nečistot, i silně ulpělých.
- Vysoce účinný čistící efekt bez poškození povrchu a zaprání nečistot do kůže.
- Indikace vyčištění povrchu kůže pěněním.
- Vysoká vydatnost čističe = nízká spotřeba.
- Neobsahuje silné detergenty ani jiné žíravé složky
- Velmi snadno a rychle se s ním pracuje
- Nevysouší povrch kůže - kůže nepraská
- Lze jej aplikovat na jakoukoliv kůži vyjma broušené nebarvené
- Rozvoní původní kožené aroma
- Výdrž náplně 4 - 7 autointeriérů dle zašpinění


Impregnace kůže
- Chrání před UV zářením
- Chrání před obarvením
- Odpuzuje vodu
- Lze udržovat pouze vodou a utěrkou
- Po nanesení účinek trvá 4-6 měsíců dle namáhání kůže.
- Snadná aplikace
- Vysoká vydatnost
- Rychle schnoucí
- Nezanechává fleky na plastech
- Zachová luxusní kožené aroma
- Odstranit lze čističem ze setu.
- Výdrž náplně 4 - 7 autointeriérů dle velikosti

A příslušenství...


Cena setu je 1490.- bez poštovného

Jednoduchým propočtem zjistíte, kolik Vás vyjde jedna aplikace (1490 : 4 až 7 dle zašpinění) když zohledníme výdrž impregnace na kůži, zjistíte, že Vám set vydrží minimálně na rok až tři. Počítáno na čištění kůže interiéru vozidel. V domácnosti to vychází ještě lépe.

Veškeré informace a možnost objednávky naleznete na


www.zanyder.cz


Obrázek

Reference čištění kůže, fotky po první aplikaci:









Více fotek referencí najdete na stránkách nebo na Zanyder Facebooku
Naposledy upravil(a) mathyas dne 25 říj 2013, 17:50, celkem upraveno 1 x.
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Když už nečteš pravidla, tak si aspoň uprav obrázky :roll:
viewtopic.php?f=28&t=165
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Rescator
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 26 říj 2013, 00:58

mathyas píše:Zanyder ZS-101

Kompletní set na údržbu kůže, chybět Vám bude pouze kýbl s vodou.

Jednoduše kůži vyčistíte pomocí čističe, kartáčků a utěrky. Již po první aplikaci čističe dosáhnete fantastických výsledků. Impregnace se na vyčištěný povrch snadno roztírá, zasychá během chvíle a bezezbytků.

Následná údržba ošetřené kůže se provádí pouze utěrkou a vodou, kdy nečistoty pouze vytřete pryč z kůže. Tento efekt u zatěžované kůže působí od 4 do 6ti měsíců, délka účinnnosti je dána kvalitou kůže a druhem zatížení.

Set lze použít jak ve vozidlech, na motocykly, ale i v domácnosti atp.

Čistič kůže
- Čistí kůži od nečistot, i silně ulpělých.
- Vysoce účinný čistící efekt bez poškození povrchu a zaprání nečistot do kůže.
- Indikace vyčištění povrchu kůže pěněním.
- Vysoká vydatnost čističe = nízká spotřeba.
- Neobsahuje silné detergenty ani jiné žíravé složky
- Velmi snadno a rychle se s ním pracuje
- Nevysouší povrch kůže - kůže nepraská
- Lze jej aplikovat na jakoukoliv kůži vyjma broušené nebarvené
- Rozvoní původní kožené aroma
- Výdrž náplně 4 - 7 autointeriérů dle zašpinění


Impregnace kůže
- Chrání před UV zářením
- Chrání před obarvením
- Odpuzuje vodu
- Lze udržovat pouze vodou a utěrkou
- Po nanesení účinek trvá 4-6 měsíců dle namáhání kůže.
- Snadná aplikace
- Vysoká vydatnost
- Rychle schnoucí
- Nezanechává fleky na plastech
- Zachová luxusní kožené aroma
- Odstranit lze čističem ze setu.
- Výdrž náplně 4 - 7 autointeriérů dle velikosti

A příslušenství...


Cena setu je 1490.- bez poštovného

Jednoduchým propočtem zjistíte, kolik Vás vyjde jedna aplikace (1490 : 4 až 7 dle zašpinění) když zohledníme výdrž impregnace na kůži, zjistíte, že Vám set vydrží minimálně na rok až tři. Počítáno na čištění kůže interiéru vozidel. V domácnosti to vychází ještě lépe.

Veškeré informace a možnost objednávky naleznete na


www.zanyder.cz


Obrázek

Reference čištění kůže, fotky po první aplikaci:









Více fotek referencí najdete na stránkách nebo na Zanyder Facebooku
Pane Vepřku,
Chtěla bych vás požádat o bezpečnostní listy k tomuto výrobku? Jestli muzete dejte mi ho sem do tohoto příspěvku nebo do emailu.
Co jsem si všimla, tak vse co o sobě píšete tak uvádíte jen v superlativech a co a jak a všichni jen žasli, padali na záda udivením jak to funguje, pracný vývoj vás stál hrozně peněz( a jakých když žádné nemáte ani jste nikdy nemel). Firmu Shop jste výhodně prodal s komu že to nějak neběží? Asi někdo z NASA, podle vašich povidacek to od vás koupil nebo se snad přepláceli jiné nadnárodní společnosti?
Přestaňte už mystifikovat lidi temi výpravěčkami z horní dolní.
Hrajete si na něco na co vůbec nemáte a jen se o to hloupě snažíte prolhat!
Ten vás neskutečný, zázračný, bohem obdarovaný set na kůži , který se tu snažíte prodat je jen slitek nějakého čístiče bůhví na co a jen hlupák si s tím bude natirat kůži, aby časem zjistil ze si muže koupit jinou.
Superhrdina s leštickou v ruce, znáte ho?
Malá nápověda. Ve svém blogu uvádí že vyleštil už přes 650 aut. Slušné číslo a kdyz si spočítáte tu dobu co tento pohádkář uvedl, zjistíte že by měl na jedno auto 2,2dne včetně sobot, nedělí, svátků, Vánoc atd. Takový počet aut za 4roky a mesic nevylestil nikdo krom Chucka Norrise a Matěje.
Velice si vážím a věřím ze kdyz si pozorně přečtete knihu pohádek a recenzi jak všichni omdlevají, vyzivají bohy, tancují kolem svých aut a nad všemi mastmy které aplikuje MV a jeho zkušený team na auta, je zázrak že si ho ješte neodvezli UFOni.
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vážená paní...

Nejprve bych Vás chtěl požádat, když už mě oslovujete, aby jste mé jméno skloňovala správně. Pokud to nezvládnete, vraťte se na základním školu, ta Vám poradí.

Pokud Vám ležím v žaludku, nechápu, proč si se mnou nesjednáte osobní schůzku a NEPOŽÁDÁTE o doložení toho co tvrdím. Mile rád Vám na všechny Vaše otázky odpovím.

Bohužel se osobně neznáme, vím to proto, protože jinak by jste takové kecy nepsala. Máte z mé činnosti mindráky, a štve Vás, že když někdo na sobě a svých službách denně tvrdě pracuje, tak že to přináší výsledky. Bohužel je to jediná cesta jak u nás něco ještě vybudovat.

Tvrdíte že jsem lhář, že mám krátkou praxi, vycházíte z toho co najdete na internetu, vše není jen o internetu, věřte mi...

Povídačky o eshopu... Ten odemne koupila brněnská firma, která prodává Autoglym přípravky, co s eshopem dělá je její věc.

Požádal bych ještě Vás o jednu věc - napište sem své celé jméno a adresu. Vy mé jméno už znáte, chtěl bych znát i já Vaše. Ale to neuděláte, protože schovat se za klávesnici to je teprve hrdinství... Nikdo nechce stát za svými názory tak pevně, že by se pod ně podepsal. Nemám pravdu?

To co tady veřejně děláte, NEPODLOŽENĚ (pokud nepředložíte důkazy svých tvrzení), je právně charakterizováno jako napadání, poškozování dobrého jména značky a šíření lživých informací s cílem poškodit mou osobu. Což se Vám nepodařilo, ale rád bych využil svého práva bránit se. Umožníte mi to?

A jde hrdinství stranou.. protože mi sem tyto informace ani jinam nenapíšete, mám pravdu, že?
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Rescator
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 26 říj 2013, 00:58

V první řadě jsem vás požádala o bezpečnostní listy k tomuto zázračnému setu.
Je napsán jen můj názor na vás a to že se vám nelíbí je váš problém.
Je hodně lidi co mají takový názor a nejen z Brna. Kdyby jste všude nepsal ty vaše pohádky, vymyšlené recenze atd. Tím neustálým vymyšlením a lhaním o něčem se snažíte si vytvořit co?
Těmi pohádkami kolem sebe co vytváříte vám spolknou jen hloupý lidé. Když se rozumem myslící člověk přečte ty pohádky co jste napsal o sobě na vašem blogu, je mu jasné o co jde a budete jen pro smích.
Na nic si nehrajte a kápněte pravdu že jsou ty slova smyšlené co píšete a máte klid!
Nebo si myslíte že je mozné dokonale vyleštit více než 650 aut za 4roky? To jste možná sotva jen umyl a to ještě nevím kde, když jste se jen stěhoval od nikud nikam co píšete a ani pořádné místo není vidět, tak to bude zase trochu jinak s temi více než 650 auty pane mistr, co myslíte?
Nevím jestli špatně čtu tady na fóru ale jsou napsané podmínky a je tam zakázáno se snažit přes forum tady prodávat věci jak na trhu a zkuste si to prosím vás přečíst nebo to možná nestihate jak jste zavalen objednávkami a nebo leštíte už 1000té auto.
Nemůžete se zlobit, jen reagují na vaše pohádky co píšete
Uživatelský avatar
mathyas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 26 srp 2011, 08:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Bezpečnostní list dostanete, o to se osobně postarám. Budou dokonce v dohledné době dostupné přímo na stránkách produktu.

Zbytek? K těm, jak píšete, pohádkám... Kdo mě zná ví co je pravda, protože u všeho co je kde uvedeno stáli a viděli to na vlastní oči a dobře mě tito lidé znají, což se o Vás říci nedá...
Afektovaní a zamindrákovaní lidé jako jste Vy, co se schovávají za internet, mi za obhajování už ani nestojí... Napsal jsem co jsem napsal, za tím si stojím. Za pravdu se bije a Vy jste toho důkazem. A reakce ostatních "vašich" příznivců? Úspěch se neodpouští amuž vůbec ne u nás. Naštěstí pro nás, lidé nám platí za dobře odvedenou práci, né za kecy. Prozradíte mi, čeho chcete dosáhnout Vy těmito směšnými útoky?

Pokud se Vám nelíbí fungování zdejšího fóra, napište adminům. Já sem dal recenzi na produkt, který jste ani jednou neviděla v akci, a chci jej doporučit lidem, kteří o něj stojí. Nebo máte pocit, že Vám jej nutím? Admini mě upozornili na velikost fotek, kterou jsem zapomněl upravit.
Že Vás irituje to, že pomáhám tento produkt prodat mé přítelkyni je opět Váš problém.

Neumíte číst zase Vy, to co jste zmínila se vztahuje na všechny ostatní témata, zde může podat recenzi kdo chce na jakýkoliv produkt. Nevyjímaje mne
Poradenská činnost v oblasti čištění vozidel a detailingu

Profesionální služby, dlouhodobé ochrany vozidel, opravy kůže

http://www.matejveprek.cz
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Trosku OT diskuze se Vam tu rozjela :D melo by to tu byt o produktech
Pani/slecno narkla jste Mateje ze nema dukazy o tom ze jeho prace,pripravky apod. funguje ale mate dukaz ze ne? Sem s recenzi setu na kuzi.

Admin by to tu mel trochu uklidnit.

Jak se snasi balzam se slonem?
Nebudou nejake sample baleni pro vyzkouseni?
Rescator
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 26 říj 2013, 00:58

Kdepak jsou ty bezpečnostní listy pane Vepřek? Že by jste něco prodával a neměl je? Tak uz nás nenapinejte a pojďte s pravdou ven, oba dva víme, ze zádné neexistuji :). A nyní vymýšlite jak to provedete, jistě nás překvapiíte nějakým působivým příběhem...
Neřekla bych, že jde o recenzi, nýbrž o obsáhle vychvalování s návodem jak zboží objednat :).
Kůži lze vyčistit kdejakým prostředkem. Taktéž stačí zakoupit jakýkoliv levný pripravek přelít ho do vlastní lahvičky, zakápnout ho pár kapkami éterického oleje a máme na světe exkluzivní přípravek té nejvyšší kvality.
Uživatelský avatar
pattapuf
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 21 kvě 2012, 20:38
Bydliště: Mompracem
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

To vypadá na nějakou závist. :roll:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To jo, na druhou stranu nejakej ten sample neni blbej napad... Bezpecnostni listy me osobne nezajimaji :mrgreen:
Odpovědět