Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Pánové, dnes jsem byl na myčce v Berouně a můžu doporučit. Tlak jak prase a dokonce s teplotou vodou. Použil jsem jen oplach ale je tam programu asi 6. Platit se dá kartou nebo hotově a automat vydá žetony. Dokonce jsem si vytáhl i svůj kyblík a v pohodě umyl auto. Boxu je tam asi 6 a z toho jeden bez střechy pro vyšší vozy
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

kde přesně si v tom Berouně byl ? :smile:
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Byl jsem na hlavní hned vedle Billy :)
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Pánové je někde kolem Slaného wapka s dobrým tlakem.?
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Ve Slanym je celkem nova myslim auto spa v Pražsky ulici, ale este jsem tam nebyl
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Díky ta by měla být super
nixberg
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 dub 2016, 12:33

Ulice Na Dědince u Zenklovy (P8) - staví se nová wapka, vypadá to na 3 boxy (1 bez střechy pro dodávky). Vypadá super, ale zatím jsem tam neviděl název.
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

Ahoj, hledal jsem na netu kde najdu wapku s čistou vodou abych mohl občas opláchnout auto a narazil jsem na tohle fajn forum plny lidi kteří evidentně posunuli mytí auta daleko za hranici kde končí koníček a začíná šílenství :D

Na wapkách mě vytáčí že "umeju" auto odjedu a cely je posety otravnýma kapičkama z čehož jsem si odvodil že ta voda musí být špinavá. Asi to tedy není jen wapkou, jelikož po tom co jsem si tak nějak prolejzal tímto fórem došel jsem k závěru že neplatí to co na základce v jídelně "mokry je čisty". Jinými slovy nikdy jsem žádný chemie nepoužíval a asi to už ani nemá smysl (momentálně mám 20 let starou felicii která celou dobu stála na sídlišti a ty už nepomůže ani svěcená voda). Nicméně ty hnusy co na autě zůstávají jsou chyba jen toho že nepoužívám žádný přípravky, nesuším ručníkem atd atd nebo je to i chyba wapky ?

Tento víkend jsem byl za Říčanama v Tehovci kde jsou 3 boxy + 1 kde je aktivní pěna. Vypadal velice lákavě nicméně jej zabral někdo přede mnou. Co mě mile překvapilo byly 4 stojany s vysavačema které měly opravdu tah a vysály všechen bordel. O chemii nevím nic.
Přílohy
Výstřižek.JPG
RED_1
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10 kvě 2016, 17:51

Ahoj,
cca mesic v provozu nova WAP mycka v Uvalech u Prahy, v arealu pneuservisu Cerny(BestDrive) u hlavni silnice Praha-Cesky Brod/Kolin.
Tri boxy a dva vysavace, vse zatim v naprostem poradku.
milanbb
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2015, 19:19

Jo ten Tehovec neni špatnej - mám ti ze Sázavy kousek. Ale bejval lepší, teď se občas stane že musim chvilku nechat wapku zaplou aby vytekla špinavá voda. Já tam jen oplachuju vodou a utřu mikroutěrkou, protože mám navoskováno

Milan_Tapatalk
Odpovědět