Praha a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

MalejDoom píše:...
Na wapkách mě vytáčí že "umeju" auto odjedu a cely je posety otravnýma kapičkama z čehož jsem si odvodil že ta voda musí být špinavá. Asi to tedy není jen wapkou, jelikož po tom co jsem si tak nějak prolejzal tímto fórem došel jsem k závěru že neplatí to co na základce v jídelně "mokry je čisty". Jinými slovy nikdy jsem žádný chemie nepoužíval a asi to už ani nemá smysl (momentálně mám 20 let starou felicii která celou dobu stála na sídlišti a ty už nepomůže ani svěcená voda). Nicméně ty hnusy co na autě zůstávají jsou chyba jen toho že nepoužívám žádný přípravky, nesuším ručníkem atd atd nebo je to i chyba wapky ?
...
Wapky často používají vlastní recyklovanou vodu, takže nemusí být dokonale přefiltrovaná a hlavně je v 99% případů hodně tvrdá, proto ti taky zůstává na laku osní spot. Nejjednodušší řešení je na konečný spláchnutí použít demineralizovanou vodu, která kapičky nenechává ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

Díky za radu.

teď kupuji nové auto kde bych se chtěl o celkový vzhled lépe starat. Pročítám si toto fórum už několik dnů a je tu tolik informací že je těžko se v tom vyznat, hlavně ty témata s 200 stranami odpovědí :D
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

MalejDoom
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 36
Registrován: 16 kvě 2016, 16:04
Bydliště: Praha

vim že to je hodně OT, ale nedokážu si představit jak takový clayování dělám na sídlisti na ulici :D Kromě toho že mytí auta na ulici je snad zakázany...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Vsak na wapce.
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Málokterá wapka má tyto skřípce na koberečky kde se dají pohodlně ostrikat a pak nastrikat impegraci wapka v Praze 6 v Dejvicích. Má to i pěnu kterou jsem sice použil jen na kola protože mám strach o voskovou vrstvu použil jsem jen oplach a vosk a zmekcenou vodu.
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

ahoj všichni,

Nevíte někdo o mycím boxu s wap v okolo Proseku (P9)?
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Nahore na kobylisich u tocny tramvají
optoteam
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 110
Registrován: 09 kvě 2015, 15:43

myslíš tu RobinOil? jj o té vím :) myslel jsem nco blíž jestli není, ale asi ne
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Jojo přesně tu :) pak vím na palmovce je starší (shell) pak se staví někde u bulovky a to je asi vše
Odpovědět