Brno a okolí

Zkušenosti s wapkami a myčkami v jednotlivých krajích. Wapky se využívají ve větší míře v zimním období. Na myčky většina z nás asi nejezdí, ale kdyby se našla nějaká šetrná a zajímavá, sem s ní...
Odpovědět
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Na to, abych byl detailer, nepotřebuji dělat na myčce. Ba právě naopak. Dobrý začátek je strávit pár hodin čtením tohoto fóra (to bylo myšleno tím, že je potřeba si to tu trochu nastudovat). Na českých myčkách si jako detaileři bereme maximálně vodu z wapky. Odpověď na to, jak myjeme auta, je to, že máme detailingové prostředky (šampony, čističe a další přípravky, které chemii z myčky strčí většinou hravě do kapsy) a detailingové nástroje (přírodní rukavice z ovčí vlny, mikrovláknové sušicí ručníky a další, které se s nějakou houbou na myčce nedají vůbec srovnávat). Prostě detailing je o něčem jiném než o stříkání nějakého šamponu a vosku na myčce, byť je sebevíc čistá. A detailingových "myček" je v Čechách jako šafránu - mimochodem, skoro všechny mají prezentaci na tomto fóru. ;) Takže asi tak. :)
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

A ještě jedna věc - detailing je hlavně "srdcová" záležitost. Detailer má přístup k autu před sebou úplně jiný než kdejaký myčkař.
Uživatelský avatar
Austin
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 68
Registrován: 12 led 2013, 00:17
Bydliště: Brno

Taky mi to tak trochu připadlo jak kdyby na tom záleželo
(... o te Stankovce mluvite jako byste meli nejaky provize z jejich obratu)

Vosk na skla nepatří. Patří tam olejíček alá rain off apod.

Dnes jsem dostal zásah hovnem nejméně od kondora, nebo alespoň dva orli do jednoho místa, koláč zakrýval snad 20% střechy, tak jsem musel kolem wapky Shell Bystrc, katastrofa, tlak takovej že čůrám větším tlakem, hrůza děs. A ta břečky co z toho tekly (schnoucí přípravek ap.)
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

No jo je potřeba si udělat reklamu. Už na jiném fóru jsem viděl přímo na tuto firmu nechtěnou reklamu. :D
Pokud jsem tedy dobře pochopil, tak správně bych měl Dry me Crazy zahodit a koupit si jelenici. :threaten: 8-)
philiph
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 24 kvě 2014, 13:16
Bydliště: Praha - Přerov

tak tos pochopil blbe. ja teda pochopil ze vsechno co mam koupeny za zhruba 8t bych mel vylit do kanalu a jezdit na tu mycku 8-)
VW Golf mk1 2.8 VR6

Peugeot 306 2.0 HDi
storm2609
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 18 čer 2014, 16:56

no, zašlo to kam jsem nechtěl. Jen jsem si dělal průzkum wapek po Brně a prostě mi ta Staňkova přišla NEJ. To je celý.
Naposledy upravil(a) storm2609 dne 19 čer 2014, 22:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Takový styl vyjadřování a komunikace jako tady předvádíš ty s osmi přispěvky sem tady teda ještě nezažil, tohle fórum asi nebude to pravé pro tebe, tady spolu lidi komunikují slušně a bez arogance.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
storm2609
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 18 čer 2014, 16:56

Laconi píše:Takový styl vyjadřování a komunikace jako tady předvádíš ty s osmi přispěvky sem tady teda ještě nezažil, tohle fórum asi nebude to pravé pro tebe, tady spolu lidi komunikují slušně a bez arogance.
Spokojenost? :friends: Nechal jsem se trochu unést
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Co je Avie? auto znam :D ale to je mimo kontext


Sent from my iPhone using Tapatalk
storm2609
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 18 čer 2014, 16:56

mario-fm píše:Co je Avie? auto znam :D ale to je mimo kontext


Sent from my iPhone using Tapatalk
http://www.eigl-co.cz/myci-tunel.html
Odpovědět