Audi A8 TDI Quattro - ImmoCar Wash

Prezentace profesionálních detailingových firem a detailerů.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Tohle se mi teda na kotoučích po mytí/dešti neudělá :D Ale stalo se mi to, když se na kotouč dostal ironX, nicméně po opětovném opláchnutí vodou to zmizelo a po uschnutí tam už taky nic nebylo :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
adko13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 11 dub 2014, 17:29
Kontaktovat uživatele:

hlavne by som si dal pozor kde ten iron x striekate ;) lebo na dostickach to moze narobit pekne skody
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Ještě, ale nikdo neřekl proč? Rozpadnou se potom, protože obsahují kovové částice, nebo se začnou drolit? Nebo co se s nima stane?
Obrázek
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Nikde sem nečetl ani slovo o nějakém riziku, železožrouti jsou přece určený především na kola a tam se to na destičky vždycky nějak dostane.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Q: Will Iron X affect brake calipers?
A: For most high end calipers it will not affect them however we have heard from customers in the past that Iron X can affect the paint color of low quality acrylic painted calipers. For this reason we advise you to be more careful not to spray on them.

Toliko k brzdovym trmenum; nikde jsem nenasel ani slovo o tom, ze by to melo nejak poskozovat brzdove desticky, pokud je Iron X radne splachnut.

Dale jeste vyjadreni vyrobce produktu podobneho typu jako je Iron X:
I can only speak for our own Iron Cleanse we have extensivly tested the product on many different type of brake pads by setting them into a bucket of Iron Cleanse for several hours and observed no degradation of the pad even when viewed under a micrscope. All pads tested were used so were free of any protective coatings on new pads. These products are also not really meant to be used every wash but more for decontamination washes. Hope this helps a little bit.
Nasel jsem sice vyjdreni typu "It does cause some problems on some brake pads though.", ale podobne jako tady to byly vykriky do prazdna, bez fotek, bez dalsich podrobnosti.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jo a interierovy fotky o 1000 % lepsi :) :thumbup:
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Kvalitka ako vždy ;) Čo si natieral CG Trim gelom keď na aute je všetko v laku a na kola išla tradice?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No konecne aspon neco, o cem se da diskutovat. Zalozil jsem na to nove tema.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Glossworks Detailing píše:Kvalitka ako vždy ;) Čo si natieral CG Trim gelom keď na aute je všetko v laku a na kola išla tradice?
Na některých místech když se otevřel kufr tak byl plast tak tam ;)
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Odpovědět