Sraz Ostrava 2 - včetně předání prostředků DS.

Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

ValetPRO Blue gel - silný čistič kol. Je určený na zapečený brzdový prach apod. Kdo nečistí pravidelně kola i zevnitř, tomu by se blue gel hodil, jak bude mít kola sundané a bude si je chtít vyčistit. S tímto produktem mám zkušenosti a funguje opravdu dobře. A cena cca 58,-Kč/0,5L je směšná. Dá se použít neředěný nebo ředění až 1:5 podle znečištění.

ValetPRO Heavy Duty Classic Carpet Cleaner - "účinný čistič koberců a čalounění v interiéru". Toto můžu potvrdit vlastní zkušeností. Používám s tepovačem a maximálně spokojený. Cena je 58,-Kč/0,5L.

Bilt Hamber Surfex HD All Purpose - Jedná se o univerzální čistič. Dá se ředit až 1:100. Podle testů to není špička, ale podle mě za tu cenu je to velice dobrý kup. Cena 67,-Kč/0,5L.

ValetPRO Interior Cleaner - "Univerzální čistič do interiéru. Vůně broskví". Myslím že jako čistič do opečovaného interiéru stačí nebo na menší znečištění. A vůně broskví... hmmm... :D Za zkoušku stojí, cena 53,-Kč/0,5L.

A ValetPro Classic Tyre dressing (traditional dressing) neboli "tradice" není třeba více představovat. Impregnace pneumatik. Cena je 111,-Kč/0,5L.

Ceny jsou vypočítané s moji slevou a bez poštovného. Kdyby se nevzalo za více než 5000,- musíme pak pár korun připočíst za poštovné.
Hlásí se někdo, kdo se chopí společné objednávky? :D
Nitmar
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 22 říj 2013, 13:58

já bych si vzal
ValetPRO Blue gel - silný čistič kol.
0,5L
a
ValetPRO Heavy Duty Classic Carpet Cleaner - "účinný čistič koberců a čalounění v interiéru".
Taky 0,5L.

Kdyby chybělo cosi, aby se neplatila pošta tak přemýšlím nad nějakým sušícím ručníkem. Nějaký bych si pak vybral.
Jinak doufám, že budem dělat nákup před vánocemi. Potřebuji nakoupit nějaké dárečky.

Jo a nenašel by se tu někdo kdo by objednal postřikovače myslím, že to bylo z kovoplastu či tak nějak. Nemám totiž do čeho přelít ty přípravky.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Viděl bych objednávku na koncem září. Musím si na měsíc dát STOP od detailingpřípravků. Pak můžeme pokračovat :D
Uživatelský avatar
Radim84
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 230
Registrován: 08 pro 2013, 20:04
Bydliště: Ostrava
Obdržená poděkování: 2 poděkování

Ahoj, já bych se teda přidal ke společné objednávce 8-)

ValetPRO Blue gel - 1l
ValetPRO Heavy Duty Classic Carpet Cleaner - 1l
ValetPRO Interior Cleaner - 1l
ValetPro Classic Tyre dressing (traditional dressing) - 0,5l (klidně vemu i litr pokud bude něco navíc)

Nevím teda kdo bude mít objednávku na starosti, ale klidně bych to nechal na tobě :D Mel si to perfektně ošéfované. Jestli by ti to něco ulehčilo, tak ti klidně peníze pošlu předem a je v době objednávky máš.
Jo a nenašel by se tu někdo kdo by objednal postřikovače myslím, že to bylo z kovoplastu či tak nějak. Nemám totiž do čeho přelít ty přípravky.
Kdyby se někdo našel, tak se taky přidávám :)
Moje 1.8TSI
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Založil jsem další téma na hromadnou objednávku pro Ostravu a okolí: http://detailingclub.cz/viewtopic.php?f=2&t=1521
Prosím všechny, kteří si chtějí něco objednat, ať se pro přehlednost přihlásím tam.
Děkuji
Zamčeno