Základní školení BRATISLAVA 6.11.2011 + Zima

Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Tak jsem poslal meil s přihláškou a je to týden a žádná odpověď....tak nevím. Navíc mi napsal známý z BA, že tato firma mu zničila lak na autu a horko těžko se to napravovalo jinde...což ovšem nemá nic společného s Mathyasem. Chtěl jsem přijet z Prahy, ale postupně jsem si to rozmyslel...škoda!
autodetail.sk
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 05 lis 2012, 22:11

Michi píše:Tak jsem poslal meil s přihláškou a je to týden a žádná odpověď....tak nevím. Navíc mi napsal známý z BA, že tato firma mu zničila lak na autu a horko těžko se to napravovalo jinde...což ovšem nemá nic společného s Mathyasem. Chtěl jsem přijet z Prahy, ale postupně jsem si to rozmyslel...škoda!
takze pani skusme to uviest na pravu mieru....

neviem akeho mas znameho ale my ako firma existujeme zhruba rok a pol a prevadzkujeme e-shop a ako jediny aj forum s detailingovou problematikou. Pred zhruba 2-3 tyzdnami sme zalozili detailingove studio a presne si vedieme evidenciu o zakaznikoch a takisto ich reakcie nezodpovedali "stavu" ako ti ich napsal tvoj znamy z BA.... neviem o koho ide ani preco to robi a je to hold hodne smutne....

co sa tyka tvojej prihlasky tak tu samozrejme evidujeme aj spolu s ostatnymi prihlasenymi
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Tak tady je na místě, abych se HLUBOCE omluvil za vyřčená slova. Firma, která zničila auto mému známému z BA je Luxury Detailing.

Kluk z BA napsal:

"hrá se na velkýho machra a přitom mi dosral auto ještě víc jak bylo..
kluk který mi to dával po něm dokupy v Košiciach tak mi včera psal že to organizuje on..
http://www.luxurydetailing.sk
to je jeho web.. toho .............."

Což mě ovšem mystifikoval, protože firma pořádající tohle školení se jmenuje AutoDetail Studio Bratislava a nemá s výše uvedenou firmou (doufám) nic společného!
Proto se ještě jednou omlouvám a taky mě to pěkně sere, protože jsem se nechal tahle vykolejit a odjel jsem do Anglie a tím pádem tam desátého nebudu...shit!
Naposledy upravil(a) Michi dne 06 lis 2012, 19:02, celkem upraveno 1 x.
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Michi píše:Tak tady je na místě, abych se HLUBOCE omluvil za vyřčená slova.

Tak vážení pozor. Byly mi poukázány jisté informace, které mě dovedly k tomu, abych vzal omluvu zpět. Firma je to totiž jedna a ta samá

AUTODETAILING kontakt:

http://nepovoleny-spam/index.php?option=c ... &Itemid=94

Luxurydetailing kontakt

http://www.detailing.wbl.sk/Kontakt.html

...proč dvoje webowky, facebookové fan stránky a jedno tel. číslo? Proč si firma, která si zakládá na svém jméně a perfektní práci přejmenuje, ale e-mail adress je stejná jen s jinou předponou ?? A proč ze mě dělají blbce? :roll:
Uživatelský avatar
XTC
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 20:00

Nie nie, najprv si o tom niečo zisti, potom to skús znova. Lebo máš to celé zle, aj keď môže to teraz vypadať všelijak... Ja spomeniem asi len tolko, že LD tu bolo dávno pred tým než AD, AD bol donedávna eshop. Donedávna znamená, že pred pár dňami otvorili vlastné priestory... Okrem toho LD nie je z Bratislavy ale z Hlohovca, čo sa dalo tiež hneď vyčítať z kontaktov.

K ostatnému sa už asi vyjadria dotyční. Každopádne, silno sa mi nechce veriť tomu, že tu niekto niekomu zničil lak.

Toľko z môjho pohľadu ;)
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Tak to co se zde děje je k zasmání, neboť po mém upozornění na podivnost, že na obou stránkách jsou stejná telefoní čísla někdo z Luxurydetailing honem rychle utíkal změnit stránku kontaktů na webu :lol:

LD je z Hlohovca? Téda...hele mě je to fakt jedno, ale pro jistotu dávám jeden zajímavý print screen.
Přílohy
ptre.jpg
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Budu jen rád když se to vysvětlí, třeba jde opravdu jen o nedorozumění... počítám, že se k tomu snad někdo vyjádří.

A co praví strýček google? A druhý šedivý odkaz je z audi-club.sk
Přílohy
Bez názvu.jpg
spx
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2012, 18:36

Michi, ano chlapec spravil zaciatocnicku chybu. Precenil sa a zobral si auto, ktore si myslel ze zvladne... nic v zlom Opel Combo ... hm .. laska na cely zivot, (osobne by som sa takeho auta skoro celeho polepeneho nechytil) :) . Urobil dalsiu chybu, ze sa nedohodol ihned s majitelom na co najrychlejsiej naprave, pripadne vrateni penazi a nedrzal sa hesla nas zakaznik nas pan. Mozno si pozri jeho ine prace a potom si sprav nazor napr: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... N2x4nNz9Os
. Kazdopadne bolo to na zaciatku jeho lestiacej kariery a pracoval sam pre seba, teraz pracuje tak kde pises a ver mi, ze ziadne auto bez dodatocnej kontroly neodide.
Bol som jeden za zakladajucich ludi v Autodetaile, nerad citam ked sa vytahuju veci z minulosti a sa to dava za priklad ako to cele funguje a tvarime sa ze to je tak zo vsetkym a stale.

Takto sa verejne k tomu vyjadril dotycny co to robil :

Erik, majitel auta nebol spokojny, nehal som tam skrabance atd.

1 den som daval dole lepidlo po polepoch. Kde nepomahali odstranovace lepidla, technicky benzin. Nastastie z reklamky mi dal na to prostriedok. Do 4.00 rana som daval dole to lepidlo.

2.den: 2 x prebehnute auto tech. benzinom, stale pustalo tuetle wax! 2 x aktivna pena, nepomohlo, nasledovalo este raz prebehnutie Ipov v pomere 7/3. Vsetko cervene. Najprv som mal pocit ze ide dole farba. Ale bohuzial to tak nebolo. Pri tomto som zistil ze to sam nestiham tkze som poprosil Joza. Dvaja viac zvladnu. (V sobotu som znicil 6 kootucov na rezanie) Dakujem Doktorovy ze si urobil obkluku a doniesol mi.

3.den: zacali sme o 6:00 rano a skoncili 22:00. Nepouzitelnych 30 mikrovlakien a niekolko dalsich kotucov. Komplet vsetko cervene! Auto malo byt odovzdane v Pondelok 6:00 co nebolo v ziadnom pripade realne. Takze som volal z majitelom a povedal nech pocka do 14:00! Tam nestacilo 3 stupnove lestenie ale aj 5! A hladali sme chvilku spravnu kombinaciu.

V pondelok som od 4:00 dotahoval niektore casti. A nasledne aplikoval

Zaver: Casovo som to auto nezvladol, urcite sa dala korekcia dotiahnut niekam inam. Lenze pri meraniach 85/100 niekde bolo 150 (tam sa dalo ist dalej) ma to proste nepustilo. Pokial niekto lesti auto a pusti sa do farby (laku) 85 m! Tak tym padom ma za domom lakovnu a caka ze za rok bude auto v lakovni! Nie som typ cloveka ktory si chybu neprizna a tento krat si ju priznavam ze som potreboval viac casu.

Po dohodde z majtelom, budem to auto opravovat v sept. takze uvidime!
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Ano, ano...byl to Opel Combo a říkejme tomu mému kamarádovi třeba Erik ;)

Jasně, to chápu. Já jsem toho v životě po.... taky dost a jak se říká : "chybama se člověk učí" Ale je potřeba se k tomu postavit čelem!

Držím palce ať se dohodnete na nápravě, dobré jméno je nadevše kluci.

Jenže tím se dostáváme k tomu co jsem psal hned ve svém příspěvku :
Michi píše:Tak jsem poslal meil s přihláškou a je to týden a žádná odpověď....tak nevím. Navíc mi napsal známý z BA, že tato firma mu zničila lak na autu a horko těžko se to napravovalo jinde...což ovšem nemá nic společného s Mathyasem. Chtěl jsem přijet z Prahy, ale postupně jsem si to rozmyslel...škoda!
Na přihlášku nikdo neodpověděl, nevěděl jsem jestli je plno, či se to nekoná...vůbec nic. A díky tomu, že mi "Erik" popsal copak se stalo s jeho Combem,rozhodl jsem se odjet radši do Anglie a moc mě mrzí, že o to školení přijdu :cry: Chtěl jsem kvůli pár hodinám sledování zkušených matadorů ujet přes 600km.....
spx
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2012, 18:36

Mrzi ma ze sa Ti hned neozvali, ja som uz len hodne v pozadi resp mimo firmy.

To s tym Combom si uz musia doriesit medzi sebou. Stalo sa to pred Autodetailom takze tolko.

Skoda, ze neprides, snad nabuduce.

Uzi si Anglii ;)
Zamčeno