Základní školení BRATISLAVA 6.11.2011 + Zima

autodetail.sk
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 05 lis 2012, 22:11

Takze dufam ze celkom na zaver sa posnazim vsetky tieto investigativne informacie uviest na pravu mieru. Vdaka patri vsetkym diskutujucim a myslim to vazne!

Minuly rok v lete sme spolu s SPX-om odstartovali projekt Autodetail, ktory obnasal webovy portal o detailingu, ktory prevadzkujeme dodnes ako jediny na Slovensku a k tomu aj e-shop ako sucast portalu.

Nosnou ideou celeho tohto projektu bolo priblizit ludom detailing ako taky v celej jeho podstate a zdruzit ludi, ktori sa rovnako radi ako my staraju o auta.

Za rok a nieco existencie nasho webu sme si ziskali a mnohokrat deklarovali nasu nestranost, uprimnost, solidnu a uprimnu pracu, rady ako aj recenzie produktov. Neisli sme do detailingu s tym, ze ideme na nom zarabat, ze budeme ludom rozpravat rozpravky o zazracnych produktoch a postupoch a kazdy kto nase forum sleduje tak vie o com rozpravam. A preto to cloveku pride az tragikomicke, ze sme z niecoho takehoto obvinovani....

Vramci autodetailu sme pracovali aj na roznych detailingovych projektoch - ich vysledky a dokumentaciu si moze kazdy pozriet. NIKDY sme nic nemaskovali, neprikraslovali, nenatocili pri foteni fotoaparat do "spravneho" uhla apod..... ak nieco nevyslo napisali sme preco to nevyslo a kde by mohla byt alebo bola chyba, resp. ktory postup a produkt sa osvedcil a ktory nie. Dopracovali sme sa do bodu kedy sme boli osloveni na detailing vozu F1 co si osobne myslim hovori za vela...

Preto sa nam necita lahko ak sa nas niekto aj ked verime, ze len nedopatrenim a v zaujme dobrej veci upodozrieva z nejkych nekalych praktik.

Ano zacali sme spolupracu s panom z Luxury Detailingu zhruba pred mesiacom a aj preto sme na prvy prispevok o tom, ze sme niekomu znicili auto reagovali tak ako sme reagovali. O spominanom "znicenom" aute vieme a nehodlame tuto "kauzu" komentovat. SPX o danej teme napisal v podstate vsetko...

Ano vsetci sa ucime a vsetci robime chyby. Panovi z Luxury Detailingu sme dali sancu dalej na sebe pracovat a ponukli mu moznost na spolupracu v nasom novovzniknutom studiu. Podla nas ma velky potencial a jeho predchadzajuce podmienky mu uz moc nedovolovali sa zlepsovat o com svedci aj nasa spolocna robota za posledne 2-3 tyzdne a v prvom rade spokojnost zakznikov.

Tvrdit, ze Autodetail Studio je v podstate Luxury Detailing je holy nezmysel a proti tomuto sa chceli na tomto mieste kategoricky ohradit!!!

Zaverom celkom uprimne - chapem postoj a rozhorcenie pana s predmetnym vozidlom aj jeho nespokojnost - nechapem preco neprijal ponukanu napravu a uz vobec nerozumiem preco by sa usilie detailera, ktory zacinal malo teraz nejako generalizovat a spajat so znackou Autodetail.

Sme na Slovensku jedini, ktori spravili nieco pre detailing bez snahy zarobit na nom za kazdu cenu a myslime si, e nasa filozofia sa zhoduje s Matejovou a na zaklade toho sme ho oslovili s ponukou na moznu spolupracu, z ktorej ako prva vec vysli tieto skolenia. A opat nechapem preco by ojedinely neuspech zacinajuceho detailera mal nejakym sposobom dehonestovat skolenia robene niekym uplne inym ...


Tolko k danej teme a dakujem za pozornost.
autodetail.sk
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 05 lis 2012, 22:11

A preco mal pan z Luxury Detailingu na svojich strankach nasu adresu a web? Nakolko ma okruh svojich stalych zakaznikov vacsinou z BA, chcel ich aj tymto sposobom oboznamit so zmenou adresy jeho sucasneho posobenia.


A co sa tyka Tvojej registracie - uprimne nas to mrzi. Pocitali sme, ze je jasne ze dane e-maily evidujeme. Mozno sme stratili fanusika detailingu a je to nasa vlastna blbost...
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Vysvětleno. Jak říkám chybami se člověk učí, a pakli-že je to tak jak píšeš, pokládám věc za vyřešenou. Určitě třeba někdy rád přijedu, ale pro tentokrát bohužel. Čas je drahá věc a já jsem ho nemohl sázet na něco, co v první chvíli vypadalo tak jak vypadalo, to určitě pochopíte. Mno zkuste kontaktovat Lucase ještě jednou a pokusit se o nápravu, bo včera mi ještě psal, že je z toho vela nešťastný...

Jinak by možná stálo za to poprosit adminy o promazání těchto OT ??? Nechávám to jen na nich,já sám nic mazat nemůžu, protože by téma nedávalo smysl :idea:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ad promazání - Není problém promazat, musí ale o to požádat zakladatel vlákna (na info@detailingclub.cz). Já to jako úplné OT nevnímám, rozpor s pravidly fóra také nevidím, proto svévolně promazávat nechci.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Tak zatím bych nic nemazal. Mému známému Lucasovi, se ani po této události nikdo neozval s návrhem na nápravu.....Dávám tomu ještě týden!
Měl jsem za to, že po tomto vskutku antireklamním tryptichu firma nepovoleny-spam, která zaměstnává pána z LD bude chtít v rámci zachování svého dobrého jména, aby pán z LD svou chybu napravil...řikám, ještě týden!
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

nějaký resumé?
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
spx
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2012, 18:36

Resume' pan z Ld to spachal kym pracoval sam na seba, cize by som moc neriesil co s tym ma autodetail to ako sa pan z LD zachoval k zakaznikovi' akokolvek ma to mrzi je vylucne len medzi mini dvoma... Uz asi 2 alebo 3 mesiace pan z LD v autodetaile nepracuje, zalozil si vlastny novy projekt royalgarage.sk ... Komu bude chybat tam ho najde. Ja by som navrhol ze to tymto uzatvorime, pripadne nech sa k tomu vyjadruju ludia co su doto zainvolvovani.
Michi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 76
Registrován: 14 srp 2012, 18:51

Proč mě to nepřekvapuje...rozhodnutí nechávám na Adminech...
Zamčeno