Jaký zvolit vosk/sealant pro zimní období?

Specializovaná sekce s informacemi, jak dobře připravit Váš vůz na drsnější zimní období.
Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

a nezapomenout nanášet vlhkym aplikátorem - jedna ti nebude tolik žrát samotnej vosk a taky naneseš slabší vrstvu => lehčí rozleštění ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
MarcusV
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: 24 říj 2012, 19:02

Četl jsem, že ten Finish Kare se dá použít i na kola, zkoušel už to někdo? Bude v shopu i 400 ml balení?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

já můžu napsat jen to, že Kohohnát jsem dal na jaře na kola a vydržel tam minimálně nějaký 2, 3 měsíce, kdy dokázal utvořit nějakou tu kapičku :)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

MarcusV píše:Četl jsem, že ten Finish Kare se dá použít i na kola, zkoušel už to někdo? Bude v shopu i 400 ml balení?
Už je ;) 8-) http://www.detailingshop.cz/protekce-vo ... 412gr.html
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
roca
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: 01 srp 2012, 10:56
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

... chtěl jsem se zeptat, jakou leštěnku bych měl použít pod collinite 476s? mohlo by být Chemical Guys Extreme All-In-1 Polish+Shine&Sealant???
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

šlo by :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

já to používám a funguje to :D nejlepší byl výsledek na dorychtovanym tm. modrym laku na Sharanu a taky celkem i na Bramboře, kterou jsem se tady pokusil trochu prezentovat, kde bylo hezky vidět kolik toho dokáže odstranit a spíš zamaskovat ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

Ahoj , chlapy jeste jsem nemyl moc aut tak aby se vysoce leskly koupil jsem si oc 1 a chtel bych se postarat postupne pujde cela do laku ale co je potreba je starat se o vuz takze bych potreboval vedet jak na to mamm mozznost mit auto na vapce v praze zadna garaz zadna zahrada. potrebuju vedet postup co vse pouzit a koupit kor ted v zime abych se postaral o vnejsek vozu spar mezi dvermi podbehy kola atd male casti kakm se spatne dostat cim myt a pak lestit atd diky za info .... jurasekplisacek@atlas.cz
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

zkus to napsat ještě jednou a česky bych prosil ;) z toho shluku slov jsem trochu nepochopil co vlastně chceš...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
dzordzino
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 14
Registrován: 26 pro 2012, 09:24

Prosimte tak moje otazka zni tak ze nemam nic cim bych myl auto a zaroven bych chtel poradit jak na myti co vse pouzit a v jakem postupu a hlavne jak se o auto starat ted v zime ??? za vase napady a nazory diky
Odpovědět