Stránka 1 z 1

Úvodem

Napsal: 13 kvě 2014, 01:47
od soray
Představujeme vám nový projekt - Detailingclub DOPORUČUJE Obrázek
O co se jedná? Tento projekt je primárně určen všem, kteří chtějí někomu svěřit svůj vůz na kvalitní péči. V této sekci najdete prezentace detailerů, jejichž práce dlouhodobě sledujeme (a kvalitu práce budeme dále sledovat) a považujeme jejich práci za kvalitní. Dále tímto projektem chceme podpořit mladé detailery, kteří mají zapálení pro detailing, dokáží odvést velmi kvalitní práci, ale mají omezené prostředky na svou prezentaci. Prezentace zde je zcela zdarma a zejména kvalita odvedené práce bude podmínkou pro zveřejnění a udržení v této sekci.

Na startu projektu vám představujeme první 4 firmy a věříme, že se seznam postupně rozroste. Podmínky pro vstup do společnosti doporučených detailerů budou brzy zveřejněny.

V prvních dnech se budou ještě dolaďovat detaily projektu, prosím proto o shovívavost :)

Re: Úvodem

Napsal: 13 kvě 2014, 11:41
od joshiki
Ještě jednou bych tobě a celému dc chtěl tímto poděkovat-přesně takový projekt v cz chyběl :) Pevně věřím že se detailová scéna v cz rozroste a zaujme daleko více lidí :)

Re: Úvodem

Napsal: 13 kvě 2014, 11:48
od Bejby
Úžasný :) Moc děkuju Martine!

Re: Úvodem

Napsal: 27 dub 2015, 13:58
od soray
Dnes jsme do klubu doporučených přidali Glossworks Detailing ze Slovenska. Peterovi gratuluji, jeho práci sleduji delší dobu a myslím si, že doporučení je zasloužené :thumbup: Budu se těšit na spolupráci.

Další změnou bude přejmenování ProDetail na CleanFreaks. "Facelift" by měl proběhnout dnes, po dodání podkladů.

Re: Úvodem

Napsal: 27 dub 2015, 21:37
od Glossworks Detailing
Ďakujem pekne za túto príležitosť. Budem robiť všetko preto aby som nesklamal. Teším sa na našu spoluprácu.