♥ Wax it ♥ Ostatní práce - Wet sanding - Carlsson wheels

Sídlo: Chomutov, ČR
WWW: www.facebook.com/WaxitCarDetailing
Email : waxit@email.cz
Telefon: +420 736 287 820
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Popis doplněn :)

Jinak s tou cenovkou, Myšák má pravdu, materiál mě vyjde něco okolo 400 - 500,-, takže pětikilo se hodí, jako studentský příspěvek. Zatim chci ukázat že něco umim kvalitně a až udělám pár aut se spokojeností zákazníka, začnu zvyšovat cenu :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Pokud si od toho odectes material a vezmes v uvahu hodinovou sazbu + fakt ze to je litr do ruky a nemusis z nej nic odvadet, tak se dostanes na hodne mizerne placenou brigadu. Rekl bych si za to minimalne dvoj-trojnasobek. Jinak at si to lidi doma lesti smetakem na podlahy nebo jezdi do mycky, to oni budou mit do roka zhuntovany lak. Jejich boj :D
VWMysak
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 23 lis 2010, 18:14

Špatně si mě pochopil Bejby, chtěl jsem říct, že lidi prostě nemají peníze a nechtějí za to dát třeba 3tis. Já to teda za 500,- nehodlám dělat. Za tu práci co na tom strávíš to nestojí.
Tady nejde ani tak o materiál, ale o zaplacení té práce.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

započetli jste do toho pětikila i spotřebu elektriky a vody??

za 500 jsem udělal známýmu toho bavora, jen lak, a nemusela mě trápit elektrika a voda... ty dva litry by byla cena asi odpovídající práci a materiálu jen za dekontaminaci a vosk (+ samo nějaká ta leštěnka maskovačka) :D otázka však zní, kdo bude ochotnej za „umytí“ auta dát 2000 Kč. Nehledě na to, že mu řekneš myj to jen wapkou a za půl roku se tu u mě zase zastav :lol:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kazdej to ma s autem proste jinak a nelze to nikomu brat za zle (ze za tohle nechce dat prachy), i kdyz treba v zime samozrejme udela vetsi dojem to, ktery ma na sobe tri vrstvy syntetickeho vosku a ne 3 vrstvy ruznych zimnich humusu (jako sul a tak :D ), coz muze byt nekdy dulezite (business).

Osobne bych se na to ale za litr vykaslal, pokud by to nebyl treba nekdo z rodiny.
Naposledy upravil(a) wildT dne 18 čer 2013, 09:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Popřemýšlím nad tím :) Jsem moc rád za názory.. ono největší problém je, že lidi to prostě nezaplatěj.. Takže pro mě je momentálně lepší něco málo, než o něho přijít, protože si to přece úplně "stejně" může udělat sám na myčce :roll:
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar na myčce si to akorát omyje to je vše.Na čištění laku a následné voskování už je zapotřebí nějaké to náčiní a to stojí nemalé peníze a ne káždý chce trávit den leštěním auta radši si to zaplatí než by si kupoval třebas jen základ na čištění aut za který jsem třeba já už dal cca 12000,-a to jsem opravdu při zemi.Už mám zase v košíku věci za 2500,-ale to teď musí počkat :( Podle fotek to vypadá že to děláš poctivě tak si to nech taky zaplatit.Spočítej si veškerý náklady co jsi do toho dal +čas který si na tom strávil.Je jasný že malej kšeft je taky kšeft ale aby mi to dělalo třeba 60,-/h tak to si lehnu radši na gauč.Nezapomeň že ti může odejít leštička nebo dokoupení spotřebního materiálu molitany atd.to jsou taky pěkný pálky a ve finále zjistíš že nemáš ani těch 60,-/h ale třeba 0,-a pěkně vytahaný ruce :lol: Já se setkávám s názory že si to radši umyje doma jarem a navrch dá tempo a to má nového fokuse.tak to už nekomentuju vůbec a jen se usměju.
ale že prý mi to jednou svěří a ty peníze za to dá aby poznal rozdíl.Tak mu říkám ať se po dešti podívá na moje a pak jeho auto a ten rozdíl pozná hned protože děláme ve stejné práci.Já tedy ještě čekám než se lidi naučí chodit aspoň na nějaký to základní mytí a voskování + tepování což si myslím že budou lidi chtít nejvíc.To sem se nějak rozepsal tak to ukončím a detailingu zdar ;)
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

tady u nás to je přesně jak píše VWMysak,lidi jsou hladový ,nebo spíš vůbec nemají ponětí kolik práce ,materialu a času na tom stávíš. čištění laku od 1500kč záleží na stavu laku . když si nasadíš nízké ceny už špatně se zvedají ;)
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tady u nás je taky chudej kraj SUDETY :roll: Ale říkám než to dělat skoro zadarmo tak to nebudu dělat vůbec.Ale to tepování si myslím že lidi budou mít zájem.No uvidíme když tak bude o mého draka postaráno na několik let :lol:
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Já dělal sousedovi Fiestu za pětikilo, včera znova (umytí + přimazání 1 vrstvy vosku)
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Odpovědět