Peugeot 508 "psí stavař"

Sídlo: Hodonín, ČR
WWW: www.facebook.com/mytiauthodonin
Email : mytiauthodonin@seznam.cz
Telefon: +420 606 300 056
Odpovědět
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Auto půjčeno na svatbu a po telefonu jsem pochopil, že než pojede na svatbu, tak musí projít důkladnou péči(detailingový standart)
Interiér nebyl pdržovaný asi hoooooodně dlouho...možná od koupě.
Všude byla ochranná vrstva prachu jako ze staveniště, chumáče prachu, drobky, bordel a zase jen bordel. Velice kvalitní zkouška nervů při čištění.



madlo dvěří...extrémek

Ne, nedělám si srandu není to fotomontáž :spiteful:

Relativně čistý kousek auta, asi protože se při jízdě ohmatává od prachu :D


lehce zašpiněné švy...natože má auto maximálně rok, tak docela solidní

Joo silný kompresor by na tuhle práci hodil

Už to nebudu komentovat..nemá to cenu :girlimpossible:








Tak tohle...tohle byl saigon! vysávání koberečku přes hodinu, protože psí chlupy byly zašlapány úplně až vespod a i přest toto dlouhé a intenzivní vysávání a odchlupování není v lidských silách koberec odlupit od všech 897 547 psích chlupů


Než jsem to vysál a odchlupil, tak jsem zhubl snad 5 kilo :D

Delikatesní prach :yahoo:

Docela mě pežoťáci naštvali...nechat bytek ochranné folie, která se jim nepodařila ztrhnout z displeje?! Trčel jen tak milimetr, ale i tak...když se to podařilo mě tak pro ne jim? hmmm


První co mě prásklo do očí, byl opravu hodně poškrábaný černý lak-až mě tak nového auto bylo líto, stříbrnou barvu na discích si člověk mohl leda domyslet :D


A teď to nejlepší: blbec jsem si to zapoměl vyfotit a to dokonce i to voskování exteriéru :/ Obrovská proměna to byla...z totálního hnoje zase na funglovku.
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Odpovědět