Oktula

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

BigBang píše:na zástěru mu za 14$ víš co, když mi stejně potáhne na záda :D
Si vem nějakej vaťák :D


Jinak parádní práce, vypadá to pěkně :thumbup:
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Menšia novinka :D Na gumy bol použitý silikón z pneuservisu čo mi odliali :) nariedený cécécá 1:2 prospech vody, nanášaný bol rozprašovačom, trocha nemotorne kedže s tým aj disky trocha postriekam, takže to nabudúce skúsim pomocou štetca ale asi s menším nariedením.
výsledok posúďte sami :)
Neviem koľko sa to tam udrží ale zatiaľ mi to nedalo a vždy po umytí som to dokŕmil :)
Přílohy
Po aplikácií
Po aplikácií
Približne po dvoch týždňoch a umytí wapkou
Približne po dvoch týždňoch a umytí wapkou
Aj po dvoch týždňoch odpudzujú vodu :)
Aj po dvoch týždňoch odpudzujú vodu :)
20141114_132234.jpg
20141114_132230.jpg
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Vypadá to jak tradice
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Používajú to tam na konzervovanie gúm keď si ich tam chcú nechať ľudia uskladniť.
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

:dash: :dash: :dash: :dash:
Tak dnes po príchode k autu..
Pekne vytočený nie len na seba ale aj na ostatných...
situácia bola asi taká že zaparkoval som to s tým že vedľa mňa sa už nezmestí nik aj keď som sa snažil čo najbližšie k stene ale nejaký ten malý citroen sa tam šupol tak medzi nami bolo tak 15centi.. tipujem že niekto sa rozhodol ísť medzi auta a s taškou abo ja neviem čím to mohol doškriabať a už to bolo....
Miestami je to na základ.. takže som celý nešťastný.. človek sa na tom narobí a potom to takto dopadne..
foto kalkulačkou ako vždy
Přílohy
20141201_153612.jpg
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Nasere to, ale na druhou stranu myslim ze po rozlesteni to nebude videt, i kdyz ta ryha tam zustane. Na nasi oktavce jsou takovyhle rozlesteny skrabance z parkovani asi tri :( ale clovek si na ne vzpomene jen kdyz ma auto pod lampou pri voskovani, takze to neni az tak zly :)
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Lidi jsou svině. Já včera koukal z okna, jak týpek jde vynést odpadky, já parkoval u popelnic a týpek se mi solidně rukou opřel o kapotu. Ale na vnitřním parapetu máme kytky, takže než jsem je stihl sundat a otevřít okno, chlápek odešel..snad neměl na ruce prstýnky, to jsem se ještě nestihl kouknout.. Na tohle procházení mezi autama s nákupníma taškama se bohužel koukám každej den, proto se snažim nikde kolmo neparkovat..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Najhoršie je na tom to že to bola jediná časť karosérie snáď kde nebol žiadny škrabanec..
totiž to bol striekaný pred pár rokmi..
no uvidíme čo z toho bude..
väčšinou sa aj ja snažím parkovať s tým že čo najďalej od aut a ľudí.. no v meste sa moc nedá parkovať a tam kde stávam dali palety s tým že tam idú stavať stánky.. je to tam týždeň pomaly už a stále nič.. Dalo by sa tam zaparkovať ale bál som sa toho že tam raz prídu a bude tam zavadzať a akurát tak by mi ho oškrabali abo dokonca obúchali.. tak som ho dal inam a vôbec som si nepomohol..
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tomu se prostě člověk někdy nevyhne, když bydlí někde na sídlišti apod. a nemá garáž :?. Ale mělo by to jít rozleštit.
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Ahojte, mám na Vás otázočku. Snáď si s ňou poradíte. Takže kamarát tepoval kufor v aute a nadula sa mu ta doska pod kobercom takže teraz tam ma kruh. Neviete ako by to mohol vyrovnať? Nič normalne nás nenapadá. Ak je to riešené v nejakej sekcií, vklude ma nasmerujte na ňu alebo v ktorej by som to mohol riešiť. Ďakujem za každú radu :)
Odpovědět