Bjornovo

Galerie vašich miláčků.
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

wildT píše:A kdy jsi to naposledy umyval?
Tak evidenci umývání si zatím nevedu, ale bylo to večer před tím, než jsem jel do Reichu a tam jsem byl 11.8. Takže 10.8. večer. Fotky jsou ze 17.8. ráno, když jsem jel do práce.
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Bjorn píše:Feri: No, tak už jsi mi tu radost zkazil :threaten: :-P
Tak to jsem opravdu nechtěl... :smile:

Pokud je auto zaprášené, špinavé atd, už beading tak hezký nemusí být.
Pak to může být i vlastnost toho vosku, že vodu tak silně neodpuzuje a proto nedělá hezký kuličky.

Tady je ještě beading Finish Kare a ten taky tak hezký beading jako přírodní vosky nemá - byť je jen o malinko horší na to, že je za 1/3 ceny...

- podotýkám, že je to kapota dodávky, takže hezký kuličky rychle mizely z auta pryč. Na rovných plochách je to lepší.
BSD třeba dělá ty kuličky zase mnohem větší (menší ale vypadají líp). ;)

V najetých Km bych chybu nehledal. Pokud je auto čistý, beadingu by nemělo nic bránit, tím spíš 14 dní po aplikaci. Osobně si myslím, že ten vosk prostě není žádná pecka no... :unknw:
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

[/quote] Osobně si myslím, že ten vosk prostě není žádná pecka no... :unknw:[/quote]

Dám mu ještě šanci... auto umyji a podívám se, co to s tím udělá.

Pokud nic, tak naštěstí to bylo jen testovací balení zhruba 100 ml a po 2 vrstvách na kombajnu už ho moc není (asi tak 1/3, ale odhaduje se to v neprůhledné lahvi dost blbě). Další testovací bude ValetPRO Beading Marvellous Carnauba Wax (už je doma), tak uvidíme. Pak dojde na nějaký Dodo Juice a chci zkusit i syntetiku - asi Fusso, které mě hodně láka.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Bjorn píše:
wildT píše:A kdy jsi to naposledy umyval?
Tak evidenci umývání si zatím nevedu, ale bylo to večer před tím, než jsem jel do Reichu a tam jsem byl 11.8. Takže 10.8. večer. Fotky jsou ze 17.8. ráno, když jsem jel do práce.
No vidis, to staci na par hodin zastavit treba nekde pod stromem a to hned "kvalitu beadingu" dost snizi (= protoze na to napada ze stromu lepkavy bordel a buhvico dalsiho).
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

wildT píše:
Bjorn píše:
wildT píše:A kdy jsi to naposledy umyval?
Tak evidenci umývání si zatím nevedu, ale bylo to večer před tím, než jsem jel do Reichu a tam jsem byl 11.8. Takže 10.8. večer. Fotky jsou ze 17.8. ráno, když jsem jel do práce.
No vidis, to staci na par hodin zastavit treba nekde pod stromem a to hned "kvalitu beadingu" dost snizi (= protoze na to napada ze stromu lepkavy bordel a buhvico dalsiho).
Stojí pod borovicí, neboť garáž má zatím obsazenou. Budu s tím muset trochu pohnout, aby mohla parkovat v garáži, která jí právem náleží :-) Pak to snad bude lepší. Dnes budeme mýt, tak uvidíme.
Bjorn
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2015, 15:44

Mne asi picne :threaten: celý den bez deště a jen se vyhrnu ven s kbelíky, tak začne lejt :threaten:
To je jako naschvál. Takže očista vozu se odkládá
Odpovědět