Porsche Cayenne S

Galerie vašich miláčků.
T.Piller
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2012, 15:11
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Super kola vypadají nádherně, já jsem se do nich chtěl pustit dnes,ale zamrzla nám voda,tak mám po ptákách :x
Už se těším na nějaký fotečky jak makáš na autě...Cayenne je luxusní kočárek, potřebuje taky luxusní péči..
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

já chci fotky toho koženého introše :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Ty budou hned jak mi dorazi kondicioner :), bez toho to cistit nechci :)
Uživatelský avatar
blackmagic
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 30
Registrován: 05 úno 2013, 09:49

Tom píše:Jsem si jednou napustil i dezen :-D no nebyl to asi uplne dobrej napad,v pneuservisu z toho meli malem infarkt :-)
Ked uskladnujem pneu tak vzdy napustam aj dezen. Neviem comu by to malo vadit, jazdne vlastnosti sa tym nijako neznizuju, guma to za ten cas co pneu stoja vsaje. Vadi to asi len vtedy ak by si to naimpregnoval a na druhy den chcel s tym jazdit.
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Tak to jsem rád, že nechci napouštět dezen jen sám :-) Možná si napustím letnáky teď, aby to stihli vsáknout :D

Po neúspěšném pokusu o doručení zásilka dne 15.03.2013 uložena na poště :-(
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

No jo :(, po praci hned poker turnaj a party, na postu nezbyl cas :) Plan je zitra v 9:00 pokud nebudu v komatu :)
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Tak jsem se pustil do cisteni kuze a jelikoz jsem se o ni vzdy celkem staral celkem dobrymi pripravky, tak na foto moc rozdily videt nejsou a taky byla cistena cca pred 2měs., ale okem je videt ze Gliptone ji dal takovy novejsi vzhled a je vlacnejsi.I se mi lepe pouziva nez predesle produkty. A auto voni jako nove :)

Protoze jsem si s tim celkem vyhral tak jsem stihl vycistit pouze ridicove sedadlo, dvere, palubovku a loketni operku. Spina sla nejvice videt pri cisteni uterky, tekla s ni celkem cerna voda :)

Pouzito Gliptone cistic, kondicioner, elephant tuk
3x mikrovlaknova uterka, 1x nejjemnejsi kartacek Cupraprox (neni sance kuzi poskrabat), 1x lestici kartac na kuzi, 3x aplikacni houba na kuzi,

Nejprve slibene foto interieru pro Toma:



Test na sedadle 50:50 (pouze vycistene, spodni cast cistena)


Dvere
:D ja vim mam to textilni calouneni krive nacesane :D

Spinavy prostor pod volantem:

Po vycisteni a napusteni kondicionerem:


Nejvice to slo videt na volantu ten je ted jako novy:)
T.Piller
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 94
Registrován: 09 pro 2012, 15:11
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Pěkné to máš...rozdíl 50:50 je opravdu znatelný...jen tak dál
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jedna otázka k tý béžový palubce - za slunce se musí asi dost odrážet v čelním skle ne??
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Neodrazi, nebo teda aspon ja jsem si niceho nevsim. Mam to zatmavene, vzadu uplne a ve predu lehce tak mozna proto.

Jeste z fotky to nejde poznat, fotim mobilem :) ale horni cast palubovky je tmave hneda.
Odpovědět