Oktula

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No muze to zkusit vysusit u topeni, ale podle me s tim nic moc neudela, to je nejaka takova drevotriska co kdyz se nacucne, tak je nacucla, ne?
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

To nabobtná a je konec. To je nějakej papír slisovaný nebo co to je ne?
Focus RS Mk1
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jojo takovej ten sololit. Nicmene tepovat se to da, ale chce to prejizdet rychle a nejak moc to nepromacet.
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jj sololit, když se nacucá, tak i po vysušení má ten tvar jako nacucanej...
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

:vomit1: ták auto bolo po malom ťukanci a spísaní nehody odnesené do lakovni kde mi to opravili aj stým škrabancom na ľavom zadnom blatníku. A teda žiadna sláva. Aj to tam preleštili a teda hrúza... dúfam že sa mi to podarí cvaknúť a ukážem vám to. No budem to musieť preleštiť a dúfam že to bude ako tak dobré.. :) Myslel som že pracovať s leštičkou nie je až také ťažké ale zistil som že pre niekoho to nie je..
Takže na jednej strane som rád že mám autíčko doma a na druhej zas sklamaný.. :)

Jo a ešte som si spravil malú radosť a masku som si strekol do čiernej metly :) aj to vám cvaknem :)
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

No tu je to celkom pekne vidieť :)
plus aj maska pod dvoma vrstvami hard candy a LP
Přílohy
20150323_173111.jpg
20150324_130542.jpg
tu je to asi najviac vidieť
tu je to asi najviac vidieť
Denis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 04 říj 2014, 16:38
Bydliště: Bratislava

Cez víkend nastala očista :)
Vyclayované okná a odmastené ipou 1:4. Následne na okna nanesené tekuté stierače, na predne dvojitá vrstva po niekoľkých hodinách, vonkajšie plasty vyčistené a nanesený valet pro back to the future. Príjemná práca a malá spotreba už len uvidíme koľko vydrží. očista vnútorných plastov s DJ two a colourlock, a natural look :)
Plus očista motoru ale zabudol som odfotiť. :fool:
A stropnica by si zaslúžila vytepovať, vlastne celý interiér. Môžem vytepovať strop bez toho aby som sa bál že sa odlepí alebo poškodý ? Ďakujem za každú radu a skúsenosť :smile:
Přílohy
50/50
50/50
20150411_181401.jpg
20150411_173757.jpg
20150411_175036.jpg
20150410_143259.jpg
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja bych to netepoval, tepoval jsem strop jednou (v Multivanu) a bylo to strasne slozity, vsude tekla voda a vubec. Krome toho jsou fakt auta, kde by to asi mohlo delat neplechu, ale to nevim, nastesti jsem jeste nezazil a doufam ze nezaziju. :D

Stropnice jde krasne vycistit i bez toho, osobne pouzivam tento postup:
- Navlhcit lehce ValetPro Heavy Duty 1:10
- Necim jemnym vykartacovat (Colourlock na kuzi se mi na to zda moc tvrdy, mam ale z Tesca takovy jemnoucky kartac stejne velikosti a ten je na to perfektni)
- Vytrit dlouhosrstou uterkou (je dobre jich mit zasobu a vzdycky brat suchoum, lip to pak bere bordel)

Na zaver jsem to jeste presel parnim cisticem na kterym byla nasazena dlouhostrsta uterka z kiku pres nastavec, a pak na zaver co nejvic vysusit jeste dalsi uterkou.

Shodou okolnosti taky jednickova oktavka kombi:


Jinak ten Heavy Duty (pri 1:10), coz malokdo vi, je skvely interierovy APC a to hlavne treba na bile plasty a podobne veci.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Víme :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Rikam malokdo a tim jsem mel na mysli hlavne lidi co Heavy Duty zatim ani nevideli, kazdej kdo to uz s 1:10 nekdy mel v ruce si asi vsiml, ze to skvele cisti nejen textilie :D

Ale jinak fakt skvela vec, na bily plasty uz neberu nic jineho. Predtim jsem na to bral skvely AG Interior Shampoo, ale ten je dost drahej.
Naposledy upravil(a) wildT dne 12 dub 2015, 20:21, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět