Škoda Octavia II (Jaro 2019: Dodo Banán)

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

soray: No vsak to byla taky nadsazka, ja jsem ani nikdy takove veci netvrdil, jen proste pro me je to super, protoze ackoliv me detailing bavi, dvakrat trikrat do roka voskovat vlastni auto by me nebavilo, tak doufam ze tohle vydrzi v provozuschopnem stavu treba do toho pristiho jara. :)

Jinak ja jsem toho k HB nacetl docela dost, a pokud jsem neco nedoprasil pri aplikaci (snad ne, spadlo na to jenom tak 20 kapek veeeelmi male prehanky par hodin po aplikaci druhe vrstvy), tak vydrzet by to snad mohlo. Vesmes na netu jsou dva tabory, ktere tvrdi, ze to nevydrzi nic. To je zaroven skupina ktera "odmita pristoupit na hru ze konkretni ochrana se musi umyvat konkretnim samponem kdyz je to sakra sealant a ma vydrzet umyvani cim chci", pak je druha skupina ktere to vesmes drzi velmi dlouho (treba i pres rok), a ktera to umyva zasadne Resetem. Ja mam primo Wolfs Nano Bathe, takze jsem na to zvedavy. :)

Veci jako samocisteni a ochrana proti skrabancum jsou mi celkem sumak, samozrejme kdyz to pujde snadneji oplachnout jenom nasucho vodou, tak tim lip :D Treba na alu kolech jsem za dva tydny vypozoroval, ze obycejny vosk mel pri samotnem oplachu wapkou teda lepsi vlastnosti, na Hard Body zusatne jakoby jemny povlak prachu ktery mi na vosku podle me nezustaval. Tak to se musi dodelat rucne stetcem nebo necim, ale kdyz to tady tak ctu, tak se asi nemusim bat na to vzit Bilberry 1:10, co? :D
Uživatelský avatar
Frozz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 697
Registrován: 12 čer 2014, 19:57
Bydliště: Praha/stř. Čechy
Odeslaná poděkování: 1 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

wildT píše:tak se asi nemusim bat na to vzit Bilberry 1:10, co? :D
Ne :lol1:
FB - https://www.facebook.com/LTDetailing/
Web - https://www.ltdetailing.cz

Profesionální strojní leštění | keramické povlaky | individuální školení

Více info: info@ltdetailing.cz
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ani Blue Gel ho nesundal :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

:mrgreen: Ja jsem si totiz tak nejak odvykl ho pouzivat, prislo mi, ze docela rychle pod nim oslaboval vosk a na cizi auta jsem zase zacal davat rovnou bluegel naredeny (pokud tam nebyl lesteny limec nebo neco, na ty chodim opatrneji). Takze z Billberry se mi tu stal nepouzivany lezak, ho aspon zas vyuziju :D
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Pěkná práce :thumbup:
Snad bude příští prodloužený víkend hezky a zvládnu moji oktu. Jen mám trochu obavu z toho rozlešťování, protože ta barva dělá zvláštní efekty a je v ní houby vidět... :pardon:
Alan
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 02 kvě 2015, 18:31
Bydliště: České Budějovice

Úžasná práce, jen nevěřícně zírám, co jde s lakem udělat a jaká je pak z auta funglovka :thumbup:
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mam tu nejake fotky "samocisteni", v patek vecer umyto, rano Brno-Liberec, kde jsem jel cca 200 km v desti (snazil jsem se jet v co nejvetsim bordelu zamerne, kdyz byla nekde rozkopana vesnice tak jsem to bral bahnem atd.), na fotce je to po najeti jeste dalsich 200 km, ale uz v suchu. Takze samocistici vlastnosti asi prumer, z dalky to ale neni videt ta spina :D Po prijezdu domu jsem jako bonus dostal obri ptaci hovno na predni sloupek, schvalne ho tam necham co nejdyl, jestli se prozere do laku. :D
Přílohy
foto1-2.jpg
foto3.jpg
foto1.jpg
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jak jsem se tu ptal kde je nasavani vzduchu vnitrniho obehu klimatizace, a jak jsem psal, ze jsem klimatizaci profoukl VP Odour removerem... uz to znova neudelam (byt asi dva dny po tom me po zapnuti vetraku me ovanula velmi prijemna vune :thumbup: )

Strasne rychle se spini vnitrni okna takovym divnym povlakem (mam vyfuky zapnute porad na ofuk oken). Nebo by to taky mohl byt odparujici se Natural Look, tezko rict, kazdopadne od cisteni interieru jsem okna zevnitr cistil uz 2x, takze :ireful: Nastesti to staci jenom setrit nasucho kikovou uterkou, kterych vzdycky par vozim, ale i tak.
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

a nemáš nějaký svinstvo v kabinovym filtru?
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Snad ne, hlavne to fakt zacalo delat najednou ted, po tom napajcovani interieru, predtim stacilo okna zevnitr lehce vycistit treba jednou za mesic, ani ne.

Ale kdyz o tom tak premyslim, mozna to fakt bude spis ten Natural Look nez odour remover, protoze nejvic se to projevuje na celnim skle (napajcovana cela palubka) a na zadnich dvou oknech v kufru a na skle na 5. dverich (kde je jsou napajcovane plasty okolo a cele plastove viko kufru). Dvere jsem impregnoval "jenom" quick detailerem a tam se ta spina (rekneme presneji mastny film) naopak skoro nedela.
Odpovědět