Škoda Octavia II (Jaro 2019: Dodo Banán)

Galerie vašich miláčků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

No nevím jestli to svádět na natural look.
Já taky pořád jezdím se zapnutou cikrulací vzduchu, ale podobný problém nemám. Okna zevnitř jsem vždy čistil a pořád čistím cca 1x měsíčně...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja taky, jenze ted jsem je cistil snad 2x za posledni 3 tydny a jedine dve veci, co by na to mohly mit vliv, jsou

1) profouknuti odour removeru klimatizaci (ktera mi fouka na okna)
2) aplikace natural looku na plasty

Takze bud Odour remover zaprasil trubky rozvodu vzduchu a ted mi to porad vyfukuje na okna nebo se se z plastu odparuje natural look a ulpiva na oknech (coz mi teda nakonec asi i dava vetsi smysl).

A pro doplneni, v interieru jsem jinak v predchozich dvou letech nepouzil nic na impregnaci plastu krome Meguiars Quik Interior Detaileru, takze se k tomu asi vratim a syte cerne plasty ozelim (hlavne palubka ziskala trochu lesk a zacala se odrazet ve skle). (A pro posledni doplneni, i pres ulpivani teto mastnosty na skle jsou ty skla porad cistci nez je ma vetsina aut, jenze proti slunci je to proste videt).

Do tretice je taky moznost ze jsem ty okna jenom tak dobre vycistil, az si na nich vsimnu i spiny kterou bych predtim normalne prehlednul. :D Ale spis to bude asi nejaka kombinace toho vseho.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

To je divné, Natural Look používám nějaký ten pátek. Pajcuju s tím své auto každý měsíc a nic takového jsem nezaznamenal.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

No asi to vyresim jednoduse, vsechny plasty vycistim nejakym degreaserem dosucha, vymenim kabinovy filtr (posledni je z 02/2014) a uvidi se. :D

Jeste me napada, ze mam novou California Scents plechovku kterou jsem tam dal asi dva tydny zpet, ale to uz se mi vubec nezda?
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Plechovka mi imho přijde jako blbost, mám v autě otevřený 2 nový gumový medvídky a v pohodě :D

Nejpravděpodobnější mi přijde odour eaterem zanesená soustava, ale to by se mělo časem vyfoukat, zkus pustit všechno naplno, třeba to pomůže :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Muzu to zkusit :D Nebo si proste dam ofuk jenom na nohy a na ksicht, no. :mrgreen: Ale jako jak rikam, neni to zadna tragicka spina, je to proste asi takovy jemny film jako jsou i vypary z (nenaimpregnovanych) plastu, jenom se ted objevuje mnohem rychleji a kdyz do toho udelam prstem caru, tak je to proti slunci videt.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já bych se osobně taky přikláněl k odpařování z nějakeho plasto pajcu. Občas to na svý Octavii taky pozoruju a to převážně na předním a zadním okně. Používám taky Natural Look, okno se mi zdá super čistý a pak najednou jedu proti slunci a už to nějak neni ono, udělám prstem čárku a je vidět že už na tom okně zase něco je.

P.S. Největší opruz je na O2 vyčistit tu škvíru úplně dole mezi oknem a palubkou, rval sem tam mikrovlákno snad půl hodiny a protahoval sem a tam než to bylo konečně čistý :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Feri
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 767
Registrován: 10 črc 2013, 12:38
Bydliště: Brno

Ta "mlha" se na skle dělá tak jako tak. Já něž koupil naturálek, taky jsem skla čistil zevnitř cca 1x měsíčně. Nevídím v tom rozdíl.
Spíš bych šel po tom odour removeru...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Laconi: Ano, to je uplne presny popis, i s tou carkou prstem :D Jen se mi proste ted zda, ze se to tvori mnohem rychleji, tot vse. Mozna je to taky tim ze je ted porad hezky a je to videt hned, a predtim v zime to tolik nevadilo. Fakt nevim. :D Proste to asi budu casteji cistit. :D

Na tu skviru: Vem si 30 cm pravitko (nebo pivni tacek jsem ted pouzil :D ), obal to nej mikrovlakno a skviru vycistis krasne behem minutky :thumbup:
bigtwin_jirka
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: 01 bře 2015, 12:18

oxik píše:a nemáš nějaký svinstvo v kabinovym filtru?
Jak jinak? Proč to dělat složitý?
Odpovědět