Porsche Cayenne S

Galerie vašich miláčků.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Díky :) , taky si říkám že to byla pěkná náhoda :D, poslal jsem tam známého co mi to vyřizuje a chtěl jsem něco nenápadného a tohle je jeho představa.
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Krásná práce, ale pneu by určitě zasloužily ještě trochu nakrmit :) Jinak to musí bejt asi dobrý peklo leštit takovou velkou krávu :) no každopádně já mám na programu něco podobně velkýho, takže se vžiju do tvý kůže..
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

No hrozne :), je to nadlouho a hlavně na místa jako střed kapoty, střecha se nedá dosáhnout a natáhnutý s leštičkou je to celkem záběr. Jsem rád že to je jen jednou za čas.

Jinak Tome Rubishboy se mi líbí ještě jednou díky za tip ;) jen jsem měl trochu problém při aplikaci na te moji barve z nekterych uhlu nesel vubec videt kde jsem ho už dal :D tak jsem běhal kolem a pozoroval, nasvecoval jak sileny :D abych nekde nevynechal.
Možná by mohl být malinko měkčí.

Hned druhy den mi to stihlo i zmoknout
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

jestli hledáš měkčí, tak zkus 55 nebo 4x4 ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

JJ o te 55 jsem uvazoval ze zkusim, jelikoz me nadchnul jejich sampon a taky se mi na moji barve libi wet look.
Mas zkusenost s Tar remover od CHguys vs Valetpro a APC CHguys All clean vs Green Clean?
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Krásnej lak a moc pěkná práce ;) Taky bych ještě dokrmil pneu :)
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Já bych šel do valetu táru a do toho classic apc taky valet, nebo dodo total wipe out, nepřestává mě překvapovat ;)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Dostal se mi do ruky od kamaráda na nejakou dobu Porsche Cayman S, bohužel předchozi majitel asi zkoušel neco s leštičkou a tempem :) a poškrábal tak lak, že s původní černé byla šedá. Interiér taky komplet špinavý a bez koberečků.
Tak jsem mu ho dal trochu do pucu :) krásně to prokouklo. Ted to konečně vypada jako Porsche :D

Interier - Colourlock: čistič, mléko a pak sloník , Valetpro HD, čistič oken,
Lak - iron, tarX, clay, mezi vším mytí a pak leštění 3M pastama a kotoučema, navoskovano Valetpro Classic Gloss






Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

A zase ty gumy :D
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

JJ na gumy ja kaslu :D
uz jsem musel ficet jsem rad ze jsem to stihl navoskovat, chybi dodelat vice veci jak bude cas.
Odpovědět