Porsche Cayenne S

Galerie vašich miláčků.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Tak jsem konečně otestoval nove připravky :) zatím jen na kola auto si musí počkat na lepší počasí a novou leštičku:

takhle mi je kluci uskladnili :(
Obrázek

1) nejprve umyty nějakým noname autošampónem 2x pořádně houbou a kartáčem na kola
2) pak IronX+štětec
3) lime prime
4) finish kare 1000p
5) gumy jen obyč coyote už mám připraveny nové a tyhle chci jen dojet což nebude moc dlouho trvat :D

a výsledek:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pecka! :-)

Doufám, žes udělal i vnitřky kol a hlavně namazal pneu i z druhý strany. Pokud ne, tak honem dodělat, než se tu ukáže Tom a zdrbe Tě :mrgreen:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

Jsem si jednou napustil i dezen :-D no nebyl to asi uplne dobrej napad,v pneuservisu z toho meli malem infarkt :-)
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

:D JJ prave u vnitřku me udivil jak funguje Iron zepředu šlo vše dolů i pouze šampónem ale na vnitřku byly usazeniny z brzdoveho prachu a nicim to neslo dolu az Ironem.

Jsi me odhalil z druhe strany je to odbyto :D
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Tom píše:Jsem si jednou napustil i dezen :-D no nebyl to asi uplne dobrej napad,v pneuservisu z toho meli malem infarkt :-)
Tady by to uz moc nevadilo dezen tam uz skoro neni :D cca 3mm ale nove chci nasadit az trochu poleci cesty a az se trochu vyradim jinak to na tech 20" drzi nez na zimakach tak ze startu celkem trpi vnejsi hrany :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Super, kolk vrstev vosku jsi dal?
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Vcera 1 a dnes 2.
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

Vypadá to super. Finish kare má doma, tak ho asi taky použiji na alu. Loni jsem tam měl Collinite 476 a i po půl roce šla veškerá špína z kol jen pomocí vody s šampónem. :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ja jsem prave na vazkach jestli brat special vosk na kola nebo nejakou syntetiku typu Coli 476s... Ale i tak asi udelam nejakou objednavku na pripravu letnich kol, skoda jen ze u dvou ze tri aut to meni v servisu a sundavat je doma jen kvuli vycisteni a navoskovani se mi moc nechce... Tak dostanou asi protekci jen z viditelne casti, ale je to skoda :(
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Proto jsem si vzal od vseho mensi baleni a od vosku vzorky, at si pozkousim a pripadne prejdu na jinou znacku a nebo koupim vetsi baleni.
Fakt jsem neveril ze u vosku je ze spotreba tak mala, jak mi to prislo tak jsem si rikal ze ta mini krabicka vydrzi tak na kola :) ale skoro nic mi tam neubylo.

A jeste me prekvapilo ze jsem mel naneseny vosk a musel jsem odjet z firmy tak jsem ho rozlestoval az cca po 45min a slo to porad lehce.
Odpovědět