Chemical Guys InnerClean

Údržba plastových, textilních a kožených částí interiéru. Údržba interiérových koberců.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek

InnerClean je detailingový sprej pro interiér od Chemical Guys. Dodává se v klasické 16oz (473ml) lahvi s rozprašovačem nebo jako galon (3,8l). Použitelný je na palubní desku, volant, dveřní výplně, gumové i koženkové díly, ale i na matné palubní displeje a displeje navigací. Má příjemnou vůni která dokonce v interiéru chvíli vydrží i po aplikaci. Nevýhodou je vyšší spotřeba, nejedná se o koncentrát takže na kompletní interiér se spotřebuje třeba i 1/6 balení. Výhodou je snadná aplikace buď rozprašovačem přímo na ošetřovaný povrch nebo na mikrovlákno. Já osobně tento produkt používám jako slabé "APC" kdy na méně znečištěné povrchy stačí nastříkat a mikrovláknem setřít, špína jde krásně dolu a povrch zůstává matný a ošetřený. Výrobce udává i UV ochranu pro ošetřovaný povrch stejně jako antistatické složení které omezuje ulpívání prachu. Příště až ho budu používat tak přidám i fotoreport z praxe.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 3-YoBBZqH0
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Nevim jestli má cenu sem takový výrobky dávat.. Neni to koncentrát, takže to vyplácáš na jedno dvě auta a máš prd. Stojí to prachy a třeba ani nefunguje tak dobře, jako plno jiných a mnohem levnějších produktů :nea:
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Myslím, že to tu bejt může. Ale když se sem napíšou pravdivý info o tom, tak to bude jedině dobře :thumbup:
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já si myslim že tady je prostor pro každý detailingový produkt, obrázek si pak udělá každý sám buď na základě "recenze" nebo vlastní zkušenosti. Nepopírám že ekonomičnost InnerCleanu neni nic moc, ale má i své výhody, dnes sem s ním dělal interiér a byl sem spokojenej.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Souhlas s Laconim.

David má pravdu, že pro nás zkušenější to až tak zajímavé být nemusí. Na druhou stranu je ale dost méně zkušených, kteří mají radši RU produkt a nemusí řešit ředění, do čeho to nalejou, atd... :drinks:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Bejby
Partner DCČR
Příspěvky: 795
Registrován: 01 bře 2013, 22:31
Bydliště: Chomutov

Jo to je taky fakt. Tak alespoň že pravdu máme z části všichni :dance3:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Přesně tak, my méně zkušení máme rádi ty RU produkty :D :D
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tak ja jsem si treba AG Interior Shampoo za 199 Kc koupil 3x a dodnes ho obcas pouzivam, protoze mi nejakej zbyl... Navic jak to ma clovek takhle, tak s tim mnohem vic setri :D

Kdyz mam koncentrat za broskve Valetu za 12 Kc, tak toho spotrebuju tak 4x tolik... ale ono pri te cene to je furt jedno :D
Uživatelský avatar
Tom
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 26 říj 2010, 18:57
Bydliště: Praha, Chomutovsko

použil sem ho ze zvědavosti asi na dva stříky, na mejch plastech zvýrazňující optickej efekt 0%
Detailing Club ČR
Detailing Shop http://www.detailingshop.cz - Autorizovaný dealer Dodo Juice, Gyeon, Microfiber Madness, ValetPRO, Race glaze, Bilt Hamber, Autoglym, Auto Finesse, široká nabídka autokosmetiky Swissvax, Carpro, Chemical Guys a další.
Mat2
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 07 lis 2011, 17:20
Bydliště: Valtice

Tak jsem použil vzorek z jarního balíčku na dvě auta a pro mě příjemné překvapení. Spotřeba minimální, klidně ještě dvě auta z toho vzorku udělám. Je tedy pravda, že mohu srovnat jen s Auto Finesse Spritz Interior Quick Dash Detailer. A řekl bych, že efekt je na rozdíl od Finese viditelný. Nechává matný možná trochu saténový povrch a má i čistící schopnost. Jak na hladký tak i porézní plast. Příjemná vůně. Proti Finesse za mě jednoznačně lepší.
Odpovědět