CarPro HydrO2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Efekt se mi zdá u HydrO2 lepší/silnější. Výdrž bych řekl plus mínus stejná.
Uživatelský avatar
petr.s
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 06 bře 2015, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

HydrO2 Lite, už je taky na trhu nově rovnou v rozprašovači připraven k použití bez nutnosti ředění.
acar69
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 26
Registrován: 15 pro 2015, 12:27

ja mam hydro2 lite a dal som to na cerstvo voskovane auto 3x collinite 476s.
Myslíte, že to vydrží aspon dva tyzdne? Alebo je aplikácia na cerstvy a tak silny vosk zbytocne? U pripravku sa totiz pise ze by mal ist na cisty dekontaminovany povrch a nie na vosk, ktorý môže zabrániť jeho naväzovaniu na lak...

každopádne HydrO2 Lite vs Wetcoat rozdiel som si všimol okamzite hlavne v samosusiacom ucinku, auto pot HydrO2 Lite netrebalo susit prakticky vobec. Stacilo polozit handricku a nezostala na laku ani kvapka. Pri WetCoat je susenie rychle, ale s HydrO2 je v podstate "ziadne"
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Hydro i wetcoat by se mělo aplikovat na připravený povrch - tj buď jako "sealant" na nějakou keramiku apod. anebo jako samotná ochrana na dekontaminovaný lak z důvodu navázání na podklad. Takhle se to naváže na vosk (snad) a chvilku (otázka je jak dlouho) to tam vydrží...

Nevím, jako chybu bych to úplně neviděl, spíš je to plýtváním toho přípravku.
dobsa
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2016, 09:39

Ahoj! Měl bych na vás dotaz. Před dvěmi měsíci jsem zkušebně aplikoval CarPro HydrO2 na svého S-Maxe a vcelku spokojenost. Na www strankách prodejce nebízejí i levnější variantu CarPro HydrO2 LITE. Máte s ím někdo zkušenosti? Jaký je mezitěmito výrobky rozdíl? Na www jsem se nic nedočetl... díky!
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Rozdíl by neměl být žádný. Jen verze LITE je už prostě naředěná a připravená k použití. Nemusí se dále ředit.
dobsa
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2016, 09:39

no ale v popisu je že vydrží až 3 měsíce - kdežto bez LITE až 6 měsíců ... tak nevím
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Teď jsem se díval, tak u LITE je "Životnost na laku cca 3 měsíce.". U normální verze "Životnost na laku až 3 - 6 měsíců.".
dobsa
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2016, 09:39

... tak teď nevím co se více vyplatí ... kdyby měl někdo s tím LITE nějaké zkušenosti ... rzkušenost by se hodila :-) - přeci jen vychází podstatně levněji :-)
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jde o to, že z normálního si můžeš naředit LITE verzi, protože je koncentrovanější
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět