Fólia a jej čistenie ?

Nevíte si rady? Potřebujete poradit s výběrem produktů? Narazili jste na problém při detailingu a neznáte řešení? Zde můžete položit dotaz a zkušenější vám poradí.
Uživatelský avatar
01chosse01
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 26 črc 2016, 12:17

Dobrý deň chcel by som sa spitat či už dakto lestil fóliu .Mám problém že na zavodaku sú polepy a nechce sa mi to stále prelepovat nanovo skúšal som to dáko oživiť ale za deň dva zase tá fólia zašla .je dáky lestiaci prípravok na fólie ktorý vydrží ? Ďakujem za odpoveď . Jedna sa len o čierne polepy.
Přílohy
IMG_20160727_215953.jpg
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Lestit folii uricte ne. Ale zkusil bych umyt a dat vosk. Ten by ti to mohl malinko ozivit. Jako nove uricite ne. Ale lepsi by to mohlo byt.
Uživatelský avatar
lukascruz
Moderátor
Příspěvky: 512
Registrován: 20 úno 2012, 11:35
Bydliště: Rakovník, Praha

Folie za urcitych podminek lestit jde, ale necekej od toho nejaky zazraky. Spis bych se zameril od ceho je ta folie tak poskozena? Pokud je auto od prahu po strechu od blata a umeje se, tak to folii poskodi, stejne jako by to poskodilo lak. Jen na folii je to vic viditelny. Zvlast kdyz je vicebarevny.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
01chosse01
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 26 črc 2016, 12:17

Áno ostatné polepy na aute sa prelestili z ľahka a je to ok len tá čierna mi robí problém.Ano auto je celé od blta a beriem že je to ako s lakom že sa poskriabe len som chcel vedieť že či je dáky prípravok aj na fóliu ktorý ju dočasne ochrany ako keramické vosky nalak.
Keď navoskujem tu fóliu ako som písal tak akoby ta fólia ten vosk pohltila a je to znovu za deň dva v tom istom stave aj keď sa s autom nejazdí.
Asi neostáva nič ine len vždy po závode zlepiť dole a dať novy polep :D
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

a co zkusit někde na kousíšku nějakej plastopajc? Asi to bude blbost, ale možná se „otevřela“ a začala se chovat jako struktur. plast :idea:
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
01chosse01
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: 26 črc 2016, 12:17

A nebude to potom dáko moc mastné lebo ak sa to dostane pod lepidlo tak aby mi to tu fóliu nestrhlo dole potom ...Alebo sa treba nato vykašľať :D a venovať sa len treningacu aby bol stále lesklý :D
Přílohy
_20160803_183440.jpg
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Krasavec. :thumbup:
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Uživatelský avatar
joshiki
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2908
Registrován: 10 lis 2013, 18:30
Bydliště: CZ 30km od D2
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Polepy vyleštit a ochránit povlakem, který je pak do jisté míry ochrání před poškrábáním.
Nepoškrábatelné to nebude nikdy, přesto jisté zvýšení odolnosti před škrábanci tam bude ;)
Aktuálně na fb http://www.mytiauthodonin.cz
Archív na DC.CZ http://detailingclub.cz/viewforum.php?f=49

----------------------------- info@mytiauthodonin.cz 606 300 056
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

kvalitní folie jde leštit do určité míry
občas také pomůže přejed folii horkovzduškou ( rýhy se narovnají )
Kalvodka
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09 led 2023, 22:32

Jak dlouho je tak schopná fólie na autě vlastně fungovat? Jak dlouho je schopná se tam udržet?
Odpovědět