Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Tech píše:Dobrej,jak to tady tak čtu tak mám trochu strach,aby my WC neudělal čmouhy, jsem začátečník takže takovouhle "proceduru" budu absolvovat poprvé.. Chci auto zavřít pod vosk a pak na vosk nanést WC. Pokud bych měl chyby v postupu tak ho upravte,díky.
Tohle je zrovna idealni situace, kdy velmi rpavdepdoobne fleky vzniknout, protoze WetCoat je dela prave v pripadech, kdy ho nastrikas na lak, na kterem uz nejaky vosk je (at uz slaby z nekompatibilniho samponu nebo umirajici obyc synteticky vosk). Idealni pro WetCoat je odmasteny povrch, nebo alespon bez ochrany a umyty "obycejnym" samponem bez prisad (pripadne Bathe+ tomu nevadi). Jinak jak psal Joshiki, wetcoat davat na madwax je zbytecne. :)
Uživatelský avatar
Tech
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 28 dub 2017, 21:21

Myslel jsem že bych ochránil ten vosk,tak asi nic :D :D
Detailing začátečník, BMW fanatic.
Daily E36 compact 316i BMW Individual Atlantisblaumettalic -Atlantýda,atlantis-
Gf´s ride E36 compact 316i LPG Stag -Boban-
Showcar E34 520i Maledivenblau -Étřicetčtyři,Malediven-
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

Takže jedním voskem ochraniš lak, a druhým ten vosk? A čím ochraniš wetcoat? Plachtou? A plachtu čím? Garáží? A garáž čím? Sory nemůžu si pomoct
pavelz
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 04 bře 2016, 23:26
Bydliště: Vyškovsko

Kluci, mám na autě aplikovaný wetcoat, funguje to bezvadně, je to super věc, jen teď řeším takovou věc. Když auto zmokne a jsou na něm sem tam ty zaschlé kapičky vody, do toho pyl ze stromů, atp. tak bych chtěl použít nějaký přípravek-konkrétně mám na mysli Chemycal Guys Hybrid V7, který bych nastříkal a auto ošetřil microvláknovou utěrkou, abych zase dosáhnul lesku bez mytí a sušení, jestli mě chápete jak to myslím..
Takže se ptám zkušených, jestli je to takto možné použít. Děkuji Pavel
BMW e46 touring-titansilber metallic
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Na tohle by bylo lepší použít nějaký detailer, ještě lépe ONR. Nebudeš tam mít jen samotný pyl, ale i prach a další nečistoty.

Odesláno z mého LG-H955 pomocí Tapatalk
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

V7 je detailer, ne?
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

jasan že je ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
pavelz
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 04 bře 2016, 23:26
Bydliště: Vyškovsko

a pokud teda použiju detailery onr nebo hybrid v7 tak ten wetcoat si nesetřu?
BMW e46 touring-titansilber metallic
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

pokud to nebudeš tak moc drhnout, že bys ho sundal abrazí (a samozřejmě si poškrábal lak), tak ne ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Uživatelský avatar
D_wicZ
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 kvě 2017, 15:09

Fuha teraz keď čítam tie komplikácie okolo WC tak som rád že sa mi prvá aplikácia podarila dobre, aj napriek tomu že som išiel na blind (vedel som ako aplikovať ale nevedel som že na bezvoskový povrch atď.) :pardon: Mega špinavá čierna Audi A6 na ktorej som si počas umývania všimol zbytky vosku ktoré som pravdepodobne zotrel CHG Citrus Wash-om a následne aplikovaný WC (tiež som zaregistroval bielu penu pri zotieraní), taká rýchlovečka so super výsledkom :bomb:
Odpovědět