Menzerna leštící pasty - přehled a aplikační tabulka

Korekce zašlých a poškozených laků, leštící pasty.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tu Menzernu 2500 chceš na ostatní části,které nejsou tolik poškozené? Jako že tu kapotu vezmeš Menzernou 400 a zbytek jen 2500 abys tolik neubíral? Protože Menzerna 2500 jako další krok po Menzerně 400 je zbytečnost podle mě...
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Gyeon prep je něco jako IPA ale prý se tak moc rychle neodpařuje a líp se s ní dělá, ale zase ta cena. Aha já myslel že LP+ a 2500 jsou stejné pasty.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Dělal jsem taky s Ipou ale jak jsem prubnul Gyeon prep Ipa se válí na poličce je to jiná liga a i za ty peníze se určitě vyplatí koupit.
Teď k pastám určitě bych vzal jestli chceš teda Menzernu tak bych vzal kombo 400 a 2500. Když už to budeš mít v ruce tak se dá udělat pěkný finiš i se 400.Zaleží jaký chceš používat vosky jestli přírodní tak bych po 2500 odmastil Gyeonem dal podklad LP pre-wax a hned vosk jestli chceš používat synt.vosky tak 2500 poté odmastit Gyeon Prep a synt.vosk
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podle výrobce 2500 je střední pasta,zatímco 400 je speciální jednokroková pasta,která dělá i lepší finish než 2500. Takže po sobě určitě zbytečnost. Takže buď jen 400 a po ní nějakou finishovací,nebo když není takové poškození a není potřeba ubírat,tak jen 2500 a nějakou finishovací. Jde o to jak je člověk náročný,já se spokojím i s finishem 400 na každodenně jezdícím autě a hádám že 99% lidí také...
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Máš pravdu podle výrobce je to tak ale on teprve začíná a hned s rotačkou neřeknu když už má člověk něco odleštěno.párkrát se mi stalo na černé barvě pod lampou vše ok a vytáhl jsem to slunce a z určitého úhlu to dělalo takovou mlhovinu proto jedu se 400 nejhorší místa a na zbytek střední pastu a Finish.Já teď dodělám zbytky Menzerny a přecházím jinam tedy už jsem přešel ale Menzernu chci dodělat . myslím že menzerně trošku ujel vlak ale špatný pasty nemají hlavně ta 400 je povedená
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Já právě myslel, že 400 je na větší rýhy pak se to vezme tou 2500 a nakonec ještě nějakou finish třeba CarPro reflect a pak vosk. Takže je to zbytečné? Původně jsem chtěl koupit jen DJ LP+ a na to finish. No mám obavu že s tou 400 a rotačkou toho finishe nedosáhnu. Samozřejmě že nečekám že to budu mít jako profík ale potřebuju přední kapotu přeleštit. Zbytek auta bych dělal jak říká kmoďa tou 2500 nebo tou LP+ jak jsem původně chtěl. Možná by to šlo celé jen tou 2500
Napster
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 371
Registrován: 21 zář 2011, 18:03
Bydliště: Mladá Boleslav

FG400 je dobra na jednostupen o tom zadna. Nicmene jelikoz budes lestit rotackou,tak druhy krok te nemine. Idealne excentrem a stredni pastou,popropade finishem.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

S tím samozřejmě počítám
Uživatelský avatar
paveld
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 28 pro 2012, 23:26

Chtěl bych se zeptat, mám na leštění FG400, po které jsem na doleštění používal Lime Prime od Dodo, který mi dochází. Umíte doporučit finish pastu od Menzerna? Čtu tady, že 2500 po FG400 nemá moc význam, je vhodná tedy 3500, která je výrobcem určená na finish? Trochu se bojím, aby nebyla až moc jemná? Kotouče neřeším, těch mám několik různých, jde mi jen o pastu. Díky :-)
Uživatelský avatar
Kmoda
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 596
Registrován: 23 bře 2012, 18:54
Obdržená poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Já po Menzerně 400 používám Carpro Reflect,ale určitě je něco lepšího. Kluci co častěji leští určitě poradí...
Odpovědět