Aby vaše auto vonělo :-)
Od Mates13
#58461
tak naprosto nedoporučuji spray vůni od DODO JUICE...aplikoval jsem na tapecy a koberečky a výdrž cca 4dny to je o ničem naprosto
Uživatelský avatar
Od Neozin
#58463
To je zcela normální. I Chemical Guys vůně vydrží okolo těch 5 dnů. Taky je to z částí tím, že si na to nos zvykne a pak to jakoby necítíš, ale těch 5-7 dnů je maximální výdrž. Pak to chce přikrmit pár stříknutím.

Jinak já teď přešel na vůně Scentway. Mají takové silikonové placky na zavěšení a voní fakt luxusně. Výdrž je okolo 1 měsíce. Jsou to spíše takové parfémy než klasické sladké vůně.
Teď zrovna testuju tu verzi, která se nacvakne do ventilace. Prodejce tvrdí že výdrž až 60 dní, tak jsem zvědav.
Bohužel, cena je trošku vyšší.
Uživatelský avatar
Od pripadovak
#58490
Tak já jsem naopak s DoDo vůněmi naprosto spokojen. Nakrmil jsem dveře a zadní sedačky, ob den vždy jen dvakrát stříknu do vzduchu a stačí. Já už to sice moc necítím, ale každý kdo sedne tak řekne že cítí borůvky. Zkoušel jsem ještě mimo Blue Velvet i Banana Armour a Juiced edition (ananas), ale borůvky mi sedli nejvíc. Od chemiků mi jde přes nos akorát striptérka.
Od Mates13
#59241
wildT píše:
Mates13 píše:tak naprosto nedoporučuji spray vůni od DODO JUICE...aplikoval jsem na tapecy a koberečky a výdrž cca 4dny to je o ničem naprosto
Od deodorantu taky cekas, ze se jim nastrikas jednou a na mesic dobry? :D

ne, nečekám ale tohle je opravdu mizerná výdrž..... však jen říkám, že jsem nespokojen to je celý...
Work from samot0506

Zdar tak po delší době sem dá[…]

Helmut - Passat B8

Hezky se o toho služebáka stará&scar[…]